Видалення тонкого волосся людини

ВИДАЛЕННЯ тонкого волосся людини

Проблема небажаного волосся – це не тільки темні і жорсткі волоски на тілі. Іноді наявність пушкоого пігментованого волосся є достатньо неестетичним. Пушкове волосся на обличчі при яскравому світлі сильно помітне. Не потрібно комплексувати і намагатися позбутися від такого волосся самостійно.

Пам’ятайте, депіляція (тимчасове видалення) тільки прискорює ріст волосся! З ними відбувається те ж саме, що із зеленою травою, яку недавно скосили. Волосся, як і травинка, зростає сильніше, темніше, більш жорстким. Чи не дивно, якщо після використання бритви ваше тонке волосся на тілі змінюється на абсолютно іншу структуру.

Скористайтеся пропозицією нашого центру – видаліть небажані тонке волосся за допомогою лазерної епіляції! Ми використовуємо новітнє обладнання. Для видалення пушкового волосся наші фахівці працюють з лазером Lumenis LightSheer.

В чому наша перевага при видаленні тонкого пушкового волосся?

По-перше, він дозволяє проводити ексклюзивне видалення тонкого волосся. І це не рекламний хід, який обіцяє неможливого. Лазер встановлюється в певний режим роботи, при якому він може видаляти пушкове волосся. Важливо, що б волосок мав пігмент меланін в паростковий зоні.

Часто буває, що цибулини тонкого і на вигляд світлого волосся в паростковій зоні має досить пігменту, щоб лазерний промінь розпізнав його як мішень і видалив назавжди.

Саме завдяки переключенню режимів, ви можете за допомогою цього апарату видалити спочатку темне волосся, а потім пушкове. Таким чином, ви отримаєте ефективний результат.

Зараз процедура лазерної епіляції є найефективнішим методом видалення тонкого пушкового, мало пігментованого волосся.

Пройшовши курс процедур, ви можете бути впевнені, що через місяць-два вам не доведеться знову видаляти волосся, як це вимагають інші методи, такі як воскова депіляція і шугаринг.

Скільки знадобиться процедур для того, щоб видалити тонке, пушкове при цьому мало пігментоване волосся?

Зазвичай наші клієнти проходять курс від 6 до 8 процедур. Для тонкого, пушкового волосся таких процедур буде більше – під час сеансу вплив лазера на себе берету грубіші і темні волоски. Тонкі залишаються «обділеними».

Чим темніше і грубіше волосся, тим швидше і якісніше він поглинає енергію лазерного світла, нагрівається і відбувається безповоротно руйнування матриці цибулини (Клітини волоса втрачають можливість діліться, і волосся більше не росте ніколи).

Чим рівномірніше і однорідніше волосяний покрив на ділянці, тим менше різниця в глибині залягання волосяних фолікулів, тим менше підсумкова кількість процедур потрібно для досягнення результату. Кількість залежить від зони тіла, де розташовується волосся.

Існує певний графік процедур, який необхідно дотримуватися для досягнення хорошого результату. Про проміжку між сеансами вам розповість лікар на першій консультації. Видаляти тонке волосся на тілі за допомогою лазерної епіляції можуть і чоловіки і жінки зі здоровим гормональним фоном.

Процедура ексклюзивного видалення тонкого і пушкового волосся, яка в нашому центрі називається «Комфорт», проводитися на таких зонах тіла, де розташовуються волосся. На відміну від лазерної епіляції темного волосся, перед процедурою видалення тонкого і пушкового волосся голити не потрібно. Це великий плюс, тому що не буде відбуватися розростання волосся на оброблюваній ділянці шкіри, верхня губа, лоб, щоки, брови і міжбрів’ї, передня або задня поверхня шиї, вуха, підборіддя по лінії нижньої щелепи, біла лінія живота.

Процедура лазерної епіляції, тонкого, пушкового, мало пігментованого волосся відбувається наступним чином: ви приходите в призначений час до кабінету лазерної епіляції нашого центру де лікар проведе з вами бесіду. Включаючи диодной лазер Lumenis LightSheer, наш фахівець обробляє потрібну зону.

Тривалість процедури становить від 10 до 25 хвилин (в основному це підготовка – зрізання волосків. Вплив лазером триває буквально лічені хвилини). Під час сеансу руйнуються фолікули всього волосся, що знаходяться в той час в стадії росту.

За одну процедуру буде видалена лише певна частина волосся від загального числа волосяних фолікулів. Тому не варто дивуватися, якщо ви з першого разу позбудетеся до 20-30% фолікулів небажаного тонкого волосся.

Лазерна епіляція – це курс процедур, розписаний за певним графіком відвідування кабінету лазерної епіляції. Цей курс підготовлений, відходячи з особливостями швидкості росту волосся на тілі людини: в наступні процедури будуть видалені непотрібні волоски, які до сих пір «прокинуться» і проростуть на вашому тілі.

Що робити і як доглядати за шкірою після сеансу лазерної епіляції?

З огляду на те, що саму процедуру можна порівняти з тим станом шкіри, що вона довгий час перебувала під прямими променями сонця, їй потрібен відповідний догляд. Незамінним препаратом після процедур лазерної епіляції залишається «Пантенол». Нанесення його на обробку лазером шкіру знімає почервоніння і відчуття дискомфорту. Намагайтеся, щоб на оброблену ділянку не потряпляло сонце.

Двотижневий щадний сонячний режим, просто необхідний вашій шкірі після лазерної епіляції. Перед виходом на вулицю обробляємо ділянку сонцезахисним кремом з високим фактором SPF.

З окремих рекомендацій можемо виділити, що не можна робити найближчі години після процедури:

  • НЕ користуватися косметичними засобами, а саме до складу яких входитимуть спирт.
  • НЕ митися або вмиватися гарячою водою, тому не відвідуйте лазні і сауни.

Звертаємо особливу увагу на протипоказання до процедури лазерної епіляції!

Незалежно від того, видаляєте ви за допомогою лазера, темне або тоне, мало пігментоване волосся, при таких хворобах лазерна епіляція НЕ робиться:

  • хвороби шкіри (псоріаз, екзема в області епіляції),
  • онкологічні захворювання,
  • діабет в стадії декомпенсації,
  • вагітність є умовне протипоказання – ми рекомендуємо дочекатися народження малюка.

Видаліть з тіла назавжди непотрібні тонке волосся, ви будете почувати себе комфортно і впевнено.

Ексклюзивне видалення тонких, пушкових і мало пігментованого волосся «Комфорт» – це володіння ніжною, гладкою, доглянутою шкірою.