Видалення татуажу

Малюнок тату на тілі, який 10 років тому виглядав дуже красиво, сьогодні може виявитися неактуальним і навіть абсурдним. Якщо носіння такої татуювання не приносить радість, а навпаки приносить незручність і викликає бажання якнайшвидше її позбутися, то найголовніше використовувати безпечний і результативний спосіб видалення тату лазер.

Золотим стандартом інноваційного видалення татуювань із будь-якої частини тіла є видалення неодимовим лазером. На процедурі враховуються індивідуальні параметри малюнку: колір, глибина знаходження під шкірою, барвники, коли були нанесені татуювання. Швидше видаляються тату чорного та синього кольору, на інші барвники знадобиться більше часу. Зазвичай, татуювання видаляються з 4-10 процедур з проміжком між сеансами в 3-5 тижнів.

Принцип лазерного видалення у тому, що короткочасний світловий імпульс проникаючи через пори шкірного покриву, впливає молекулу пігменту (у разі барвник), розбиває їх у безліч частинок, які виводяться з організму природним шляхом через лімфатичну систему. Проникнення лазерного променя настільки короткочасне, що він може пошкодити поверхню шкіри чи інші її пігментовані ділянки (ніяких прямих контактів). Наш лазер впливає на пігмент дуже щадячи, щоб запобігти побічному ефекту у вигляді рубця, шраму або білястих плям.

Показання для лазерного видалення:

Саморобні та професійні татуювання будь-якої складності, розміру малюнки та глибина розташування барвника під шкірою (старі та недавні) одноколірні татуювання, при нанесенні яких використовувався різнобарвний барвник.

Відмінність лазерного видалення татуювання:

Ефективність більше 90%, не інвазивний спосіб видалення, безболісність, індивідуальний підхід до обробки малюнка (можливість видалити тату будь-якого кольору та розміру) не залишає шрамів та рубців на відміну від інших способів не потребує тривалого відновлення шкіри.

Результат після лазерного видалення тату:

Процедура проводитися спеціальним неодимовим лазером (з різними фільтрами для різних кольорів барвників) лазер руйнує будь-який барвник по всій глибині залягання під шкірою (не пошкоджує шкіру і не впливає на інші шкірні пігментовані утворення) вже під час першого сеансу, ви побачите, як татуювання починає втрачати колір. Повне відновлення шкіри після обробки – близько двох тижнів (залежить від розміру татуювання та індивідуальних відновлювальних можливостей шкіри пацієнта) – результат – чиста і здорова шкіра.

Підготовка до сеансу

Як і при інших салонних процедурах з використання лазера, рекомендується: не засмагати кілька тижнів, призупиніть прийом препаратів фото сенсибілізаторів, не відвідувати сауну, лазні, басейн з хлорованою водою, не тріть татуювання засобами, що містять спирт, користуватися сонцезахисними засобами.
Перед сеансом спеціаліст нашого центру проведе тестову процедуру. Під час сеансу може відчуватись невелике печіння. За потреби можна використовувати місцеве знеболювання.

Догляд після процедури:

Рекомендований догляд: не мочити оброблені ділянки шкіри, не відвідувати пляж, ні засмагати, ні використовувати косметику, до складу якої входитимуть спирт, ні вживати алкоголь. При виході надвір прикривати оброблену зону від потрапляння сонячних променів, використовувати сонцезахисні засоби. Період загоєння залежить від розміру обробленої ділянки. Маленька ділянка гоїться швидко, за кілька днів, при цьому ви спостерігатимете лише почервоніння та набряк. Значного розміру татуювання гояться кілька тижнів. Після сеансу на поверхні шкіри може утворитися скоринка, яку не можна зривати. Відбувається загоєння і скоринка повинна відшаруватись природним шляхом. Ви спостерігатимете, як оброблена ділянка блідне, зникають її частини і весь малюнок в цілому.

Протипоказання

Хвороби, при яких заборонено перебування на відкритому сонці (шкірні захворювання, онкологія, цукровий діабет); алергія на сонце, свіжа засмага, прийом антибіотиків тетрациклінового ряду та інших препаратів фотосенсибілізаторів; будь-які дерматологічні захворювання, схильність до утворення колоїдних рубців, вагітність.