Використовуване обладнання

 

У Центрі «ЛазерОК» працюють лікарі із золотими руками. Саме вони, фахівці з медичною освітою, ретельно стежать за зовнішнім виглядом наших клієнтів, – своєю працею вони дарують людям можливість виглядати красивими, молодими і здоровими.

Увага! У Вас є можливість пройти процедуру лазерної епіляції ЗОВСІМ БЕЗБОЛІСНО! Ми працюємо на сучасному обладнанні.  

Для проведення основних процедур у наших салонах лікарі використовують спеціальне обладнання. Із гордістю заявляємо, що воно якісне, сучасне, а головне, – сертифіковане для використання в Україні. Кваліфікований лікар і ефективне обладнання високого класу – запорука успіху в косметологічної галузі.

Лазерний апарат Lumenis LightSheer

 

Більш ніж десятирічний досвід роботи нашого Центру з лазером компанії Lumenis довів його лідерство серед інших лазерних систем. Саме лазер Lumenis LightSheer, сертифікований для роботи в Україні, ми рекомендуємо всім бажаючим видалити назавжди небажане волосся, врослі волоски, а також вирішити косметичні проблеми шкіри. Цей апарат спеціально розроблений для професійного використання в салонах краси, є абсолютно безпечним. Крім того, його можна використовувати в косметичних цілях (для ефективного лікування вугрового висипу).
Апарат має довжину хвилі 810 нм (більше, ніж у олександритового і рубінового лазера), а це означає, що Lumenis LightSheer здатний краще і швидше руйнувати волосяну цибулинку.
Саме діодний лазер може видалити волосся за мінімальну кількість сеансів. Про цедура проходить досить комфортно, завдяки технології ChilTip. Руйнування волосяної цибулини відбувається через поглинання лазерної енергії меланіном (пігментом волоса).
За один сеанс неможливо позбутися всього небажаного волосся. Знадобиться пройти повний курс процедур за певним графіком, із запланованими інтервалами між сеансами лазерної епіляції, щоб досягти максимального ефекту. Це пов’язано з тим, що волосся знаходяться в трьох стадіях: стадії зростання, переходу і «сну». Під час процедури промінь лазера обробляє тільки ті волоски , що в день процедури перебували в активному стані. Тому необхідно почекати деякий час, щоб наступні волоски перейшли в цю стадію.

Ми завжди раді бачити вас в наших салонах! Наша дружба буде відданою!

 

Під час процедур лазерної епіляції використовується діодний лазер Lumenis LightSheer. За роки свого існування міжнародна компанія «Lumenis Ltd.» розробила лазери і лазерні системи для використання в медичній, ветеринарній галузі та в «індустрії краси». Багаторічний досвід довів ефективність діодного лазера цієї компанії у видаленні волосся на в сіх типах шкіри (I-IV типи), в тому числі і засмаглій. Процедура проходить практично безболісно, завдяки вбудованій в апарат сапфірової голівці (технологія ChilTip). Основу матриці апарата складають лазерні діоди, а розмір її світлової плями 9*9 мм. Сьогодні найкращою технологією з видалення небажаного волосся визнаний діодний лазер LightSheer.

Для процедури кавітації в наших салонах використовується німецький апарат IPL-Germany. Компанія-виробник “IPL” спеціалізується на розробці і виробництві медичних та естетичних систем, є одним із лідерів у сфері виробництва косметологічного обладнання в Європі. Переваги апарату IPL-Germany полягають у тому, що у нього є біоімпедансметр, завдяки якому до і після кавітації можна в процентному відношенні визначити вміст жиру і загальний обсяг рідини в організмі, а наявність двох манипул дозволяє працювати з набряклим і фіброзним целюлітом. Лише за один сеанс наші клієнти втрачають до 10 см³ жиру. Можна сказати точно: це кращий результат для процедур кавітації!

Вакуумно-роликовий масаж у салонах Центру лазерної епіляції та косметології «ЛазерОК» приходить із використанням апарату ED-ONE компанії Novaestetyc. Завдяки тому, що під час процедури активізується венозна і лімфатична циркуляція, відбувається спалювання жиру і зменшується целюліт. Таким чином, ваша фігура зменшується в об’ємі, а шкіра набуває здорового вигляду. Апарат працює з застосуванням ергономічних роликових насадок, якими можна впливати на всі частини тіла. Вирішити проблему зайвої ваги, поліпшити контури фігури, позбутися целюліту допоможе вакуумно-роликовий масаж апаратом ED-ONE.

Обирайте якісне обладнання в руках професіоналів!

Апарат для вакуумно-роликового масажу ED-ONE (Novaestetyc, Італія)

Апарат ED-ONE активує процеси венозної та лімфатичної циркуляції, сприяє усуненню підшкірного шару жиру і зменшенню целюліту, забезпечує інтенсивне постачання киснем тканин, оптимізує форму тіла, покращує еластичність і зовнішній вигляд шкіри. Ергономічні роликові насадки дозволяють ефективно впливати на всі частини тіла, покращують функціонування капілярних структур шкіри. Масажер може використовуватися в зоні обличчя, шиї, декольте, рук, живота, сідниць та ніг.

Переваги апарату:

  • можливість використання в комбінації з натуральними оліями
  • легко розбирається і стерилізується
  • складає оптимізовані комп’ютерні протоколи роботи.