ВИДАЛЕННЯ ТОНКОГО ВОЛОССЯ

ВИДАЛЕННЯ ТОНКОГО ВОЛОССЯ

Проблема небажаного волосся – це не тільки темні і жорсткі волоски на тілі. Часом наявність Пушкового пігментованого волосся виглядає досить неестетично. Пушкове волосся на обличчі при яскравому світлі сильно помітне. Не потрібно комплексувати і намагатися позбутися від такого волосся самостійно.

Пам’ятайте, депіляція (тимчасове видалення) тільки прискорює ріст волосся! З ними відбувається те ж саме, що із зеленою травою, яку недавно скосили. Волос, як і травинка, зростає сильніший, темніший, більш жорсткий. Не дивно, якщо після використання бритви ваші тонкі волоски на тілі знайдуть зовсім іншу структуру. Скористайтеся пропозицією нашого Центру – видаліть небажане тонке волосся за допомогою лазерної епіляції! Ми використовуємо новітнє обладнання. Для видалення Пушкового волосся наші фахівці працюють з діодним лазером Lumenis LightSheer. Секрет ефективності – в авторській методиці, напрацьованої нашими фахівцями протягом 10 років роботи на лазерних системах даного типу.

В чому наша перевага при видаленні тонкого Пушкового волосся?

По-перше, він дозволяє проводити ексклюзивне видалення тонкого волосся. І це не рекламний хід, який обіцяє неможливе. Діодний лазер встановлюється в певний режим роботи, при якому він може видаляти пушкове волосся. Важливо, щоб така волосинка мала пігмент меланін в ростковій зоні. Часто буває, що цибулина тонкого і на вигляд світлого волосся в росткової зоні має досить пігменту, щоб лазернаий промінь розпізнав його як мішень і видалив назавжди.

По-друге, саме завдяки переключенню режимів, ви можете за допомогою цього апарату видалити спочатку темне волосся, а потім необроблені тонкі пушкові. Таким чином, ви отримаєте найефективніший результат.

По-третє, на сьогоднішній день процедура лазерної епіляції є найефективнішим методом видалення тонких пушкових, піггментованних волосків. Пройшовши курс процедур, ви можете бути впевнені, що через місяць-два вам не доведеться знову видаляти волосся, що вимагають інші методи, такі як воскова депіляція і шугарінг.

Скільки знадобиться процедур для того, щоб видалити тонкий, пушковий при цьому пігментований волос?
Зазвичай наші клієнти проходять курс від 6 до 8 процедур. Для тонкого, пушкового волосся таких процедур буде більше – під час перших сеансів енергію лазера заберають на себе більш грубі і темні волоски. Тонкі залишаються «обділеними». Вони просто за законами фізики не можуть змагатися з більш сильним конкурентом – чим темніше і грубіше волосся, тим швидше і якісніше воно поглинає енегрію лазерного світла, нагрівається і відбувається безповоротне руйнування матриці цибулини (клітини волоса втрачають можливість ділиться, і волосся, це волосся більше не росте ніколи). Чим рівномірніше і однорідніше волосяний покрив на ділянці, чим менше різниця в глибині залягання волосяних фолікулів, тим менша підсумкова кількість процедур потрібна для досягнення результату. Кількість залежить від зони тіла, де розташовуеться волосся. Існує певний графік процедур, якого необхідно дотримуватися для досягнення хорошого результату. Про проміжки між сеансами вам розповість лікар на першій консультації. Видаляти тонке волосся на тілі за допомогою лазерної епіляції можуть і чоловіки, і жінки з усталеним гормональним фоном.

Процедура ексклюзивного видалення тонкого і пушкового волосся, яка в нашому Центрі називається «Комфорт», проводиться на таких зонах тіла, як:

Видалення тонкого волося верхня губа

Видалення тонкого волося лоб

Видалення тонкого волося щьоки

Видалення тонкого волося брови и межбрів’я

Видалення тонкого волося віски

Видалення тонкого волося передня чи задня поверхня шиї

Видалення тонкого волося вуха

Видалення тонкого волося подборіддя

Видалення тонкого волося по лінії нижньої щелепи

Видалення тонкого волося біла лінія живота

Видалення тонкого волося ореол молочних залоз.

На відміну від лазерної епіляції темного волосся, перед процедурою видалення тонке і пушкове волосся голити не потрібно. Це великий плюс, тому що не відбуватиметься розростання волосся на оброблюваній ділянці шкіри. Процедура лазерної епіляції, тонкого, пушкового, слабопігментованого волоса відбувається наступним чином: ви приходите в призначений час до кабінету лазерної епіляції нашого Центру. Лікар проводить з вами бесіду і зручно садовить (або укладає) на кушетку. Включивши діодний лазер Lumenis LightSheer, наш фахівець обробляє потрібну зону.

Тривалість процедури становить від 10 до 25 хвилин (в основному це підготовка – зрізання волосків. Вплив лазером триває буквально лічені хвилини) Під час сеансу руйнуються фолікули всіх волосків, що знаходяться на даний момент у стадії зростання. За одну процедуру буде видалена лише певна частина волосся від загального числа волосяних фолікулів, закладених природою (зона верхньої губи – рекордсмен – там закладено до 500 !!! фолікулів на кожен квадратний сантиметр шкіри!) Тому не варто дивуватися, якщо ви з першого разу позбудетеся від 20-30% фолікулів небажаного тонкого волосся.

Лазерна епіляція – це курс процедур, розписаний за певним графіком відвідування кабінету лазерної епіляції. Цей курс підготовлений, виходячи з особливостей швидкості росту волосся на тілі людини: в наступні процедури будуть видалені непотрібні волоски, які до цього часу «прокинутися» і проростуть на вашому тілі. Що робити і як доглядати за шкірою після сеансу лазерної епіляції?

З огляду на те, що саму процедуру можна порівняти з тим станом шкіри, ніби вона тривалий час перебувала під прямими променями сонця, їй потрібен відповідний догляд. Незамінним препаратом після процедур лазерної епіляції залишається «Пантенол». Нанесення його на оброблену лазером шкіру знімає почервоніння і відчуття дискомфорту. Намагайтеся, щоб на оброблений ділянка не потрапляло сонце. Двотижневий щадний сонячний режим просто необхідний вашій шкірі після лазерної епіляції. Перед виходом на вулицю перші кілька обробляйте ділянку сонцезахисним кремом з високим фактором SPF.

З окремих рекомендацій можемо виділити те, що не можна робити найближчим часом після процедури:

Видалення тонкого волося не користуйтеся косметичними засобами, до складу яких входить спирт;

Видалення тонкого волося не вмиватися гарячою водою, не відвідуйте лазню і сауну.

Звертаємо окрему увагу на протипоказання

Незалежно від того, видаляєте ви за допомогою лазера темні або тонкі слабопігментовані волоски, при певних хворобах лазерна епіляція не робиться:

Видалення тонкого волося хвороби шкіри (псоріаз, екзема в області епіляції)

Видалення тонкого волося онкологічне захворювання

Видалення тонкого волося діабет в стадії декомпенсації

Видалення тонкого волося вагітність є умовним протипоказанням – ми рекомендуємо дочекатися народження малюка

Видаливши з тіла назавжди непотрібне тонке волосся, ви будете почувати себе комфортно і впевнено. Ексклюзивне видалення тонкого, пушкового і слабопігментованого волосся «Комфорт» – це володіння ніжною, гладкою, доглянутою шкірою.

0 комментариев

Оставить комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

КОНСУЛЬТАЦИЯ СПЕЦИАЛИСТА ПО ФОТО


×
ЗАПИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ

×
ЗАПИСЬ ОНЛАЙН

×