ВИДАЛЕННЯ ТАТУАЖУ

ЛАЗЕРНОЕ ВИДАЛЕННЯ ТАТУАЖУ

Єдиний безпечний і результативний метод виведення татуажу – це лазерне видалення.

Наш Центр спеціалізується на роботі з лазерними апаратами більше 10 років. Ми розуміємо, наскільки важливо, працюючи зі шкірою обличчя, брів, губ, повік, не пошкодити шкіру і вивести татуаж повністю, не залишаючи слідів.

Барвник татуажу наноситься під роговий шар шкіри і тому виведення барвника досить складне. У нашого лазера є фільтри з різною довжиною хвилі, які допомагають позбутися від барвників різних кольорів. Але важливо розуміти, що краще за все піддаються виведенню саме темні барвники (чорний, темно-синій). Вони найкраще поглинають лазерне світло. Промінь лазера реагує тільки на барвник, тому поверхня шкіри не пошкоджується: протягом частки секунди імпульс поглинається пігментованими частинками, вони нагріваються, руйнуються і виводяться організмом через лімфатичну систему.

Червоний, коричневий, бежевий кольори і їх відтінки при впливі імпульсу змінюють колір на більш темний. Ви повинні розуміти, що татуаж може стати зеленим, синім або чорним. Але саме завдяки цьому з’являється можливість їх видалити. Тілесний колір не підлягає видаленню.

Вплив нашого лазера дуже м’який. З кожним сеансом татуаж буде світлішати поступово. І це великий плюс, тому що ризик опіку, рубця, а так же неприємних больових відчуттів зводиться до нуля. Потужність впливу фахівець призначає виходячи з першого пробного імпульсу.

Перед процедурою бажано відвідати консультацію нашого фахівця. Вона визначить графік відвідування і тривалість процедур, виходячи зі складу і кольору барвника, яким було зроблено татуаж, глибини знаходження під шкірою барвника, фототипу шкіри, а також запропонує вам пройти тестову процедуру.

Показання для лазерного видалення

 татуаж будь-якого розміру і терміну нанесення, при якому використовувалися будь-які барвники (крім жовтого і тілесного кольору)

 татуаж губ, брів, повік

Відмінні риси лазерного видалення татуажу

тривалість сеансу становить кілька хвилин

 мінімальні больові відчуття (анестезія не потрібна)

 не пошкоджується шкіра, не видаляються і не пошкоджуються волосся брів (брови світлішають, пігмент відновлюється через деякий час)

 не залишаються шрами і рубці

 мінімальний відновлювальний період

деякі малюнки виводяться навіть за один сеанс

Результат після лазерного видалення татуажу

Для досягнення найкращого результату потрібно пройти курс від 3 до 8 сеансів з перервою в 3-6 тижнів. Пройшовши його, ви повністю, без наслідків, видалите невдалий татуаж з будь-якої зони лиця.

Підготовка до сеансу

 не засмагати два тижні до процедури

 при необхідності, заздалегідь пройти лікування герпесу губ

 призупинити прийом антибіотиків тетрациклінового ряду і інших ліків, в анаотації яких зазначено уникати впливу сонця

 не користуватися спиртовмісною косметикою

Післепроцедурний догляд

Після сеансу спостерігається почервоніння, набряклість і припухлість обробленої ділянки. Вони пройдуть через деякий час.

Після процедури не травмуйте шкіру. При утворенні кірочок, не видаляйте їх. Після повного загоєння вони відшаруються, не залишаючи рубців. Намагайтеся не піддавати лице прямим сонячним променям. Не вмивайтеся гарячою водою. Не відвідуйте сауну, пляж, солярій. Відмовтеся від використання декоративної косметики і засобів, до складу яких входить спирт.

Для отримання ідеального результату необхідно пройти курс лазерного видалення. Якщо ви прийняли рішення позбутися від татуажу назавжди і хочете, щоб ділянка, з якого був вилучений малюнок, виглядав чистою і мала природний колір шкіри, варто набратися терпіння, адже ефект буде поступовим.

Противопоказання

 свіжа засмага

 алергія на сонце

 фотосенсибілізація і прийом препаратів, що активують чутливість організму до ультрафіолетового випромінювання

 шкірні захворювання

онкологічне захворювання

 герпес

 вагітність

0 комментариев

Оставить комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

КОНСУЛЬТАЦИЯ СПЕЦИАЛИСТА ПО ФОТО


×
ЗАПИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ

×
ЗАПИСЬ ОНЛАЙН

×