Незважаючи на те, що засмага є основним протипоказанням до лазерної епіляції , процедури таки можна робити і на засмаглою шкірі.

Наш Центр проводить процедури на діодному лазері Lumenis, що дозволяє видаляти волосся на всіх типах шкіри, з I по IV, включаючи засмаглу. Спеціаліст підбирає індивідуальний параметр апарату під кожного клієнта відповідно до його фототипом шкіри.

Ми ніколи не відмовляємо наших клієнтів, любителів відвідувати солярій, від процедур лазерної епіляції. Використовуючи спеціальну програму апарату Lumenis для засмаглої шкіри і змінюючи тривалість імпульсу, ми успішно проводимо процедури на засмаглою шкірі таких пацієнтів.

Єдине, про що ми заздалегідь попереджаємо наших засмаглих клієнтів, це те, що їм знадобиться пройти більше процедур, ніж власникам світлої шкіри. Луч лазерного апарату під час процедури реагує на пігмент, що знаходиться у волосяній цибулині. У засмаглого людини в шкірі підвищений вміст меланіну, тому частина енергії буде поглинена пігментом, що знаходяться в шкірі. Це означає, що цибулинам волоса дістанеться менше енергії.

Запрошуємо всіх бажаючих, засмаглих і незагорілих, відвідати попередню безкоштовну консультацію в нашому Центрі, на якій фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання.