Ультрафоноріз

Ультрафонофоріз – ІННОВАЦІЙНА ТЕХНІКА В СВІТІ косметології

У боротьбі за красивий і доглянутий вигляд шкіри застосовують численні засоби на трав’яних и синтетичних основах, пристрої та апарати. Останнім часом високим попитом користується методика ультрафонофоріз. Вона представляє собою фізіотерапію і частину апаратної косметології. Засновано на впливі лікарських і косметичних препаратів в сукупності з ультразвуком. На тканині шкіри виробляються механічні коливання, які мають частоту більше 16 кГц. Завдяки цьому підвищується проникність судин і шкіри для того, щоб в них надійшли лікарські речовини. Також така процедура в кілька разів підвищує активність використовуваного препарату. Техніка забезпечує прогрівання, насичує тканини киснем, підвищує еластичність шкіри і створює глибокий мікро масаж.

Курс ультрафонофорізу в центрі ЛазерОк

У центрі лазерної епіляції и косметології ЛазерОк надаються якісні послуги ультрафонофорізу. Курс лікування коливається від 5 до 15 процедур. Все залежить від типу и кольору шкіри, її стану, області застосування і розмірів оброблюваної ділянки. Перший ефект помітній вже через 4-5 сеансів. Повторне відвідування центру рекомендовано через 3-5 місяців. Процедура є безпечними і безболісними. Ця процедура підходить багатьом людям. Методика покликана боротися з такими проблемами: розтяжки і рубці; порушення жирового обміну; целюліт; вугри і висип; реабілітація шкіри після хірургії; порушення лімфо відтоку і кровообігу. Косметологи радять користуватись не тільки можливостями ультрафонофорізу, та і ультразвукового очищення. Це необхідно для того, щоб результат був більш помітнім, а ефект – тривалим.

Особливості техніки – помітній результат після процедури

Складається процедура з декількох етапів.

На сеансі клієнта чекає наступне:

  1. Очищення і зняття макіяжу
  2. Обробка шкіри антисептиком
  3. Нанесення лікарського препарату
  4. Застосування апарату
  5. Зволоження шкіри захисним кремом

Після проходження курсу у пацієнтів зменшується глибина зморшок, зникають набряки обличчя, нормалізується кислотне середовище на поверхні шкірних покривів, підвищується тонус, видаляються запалення і вугри, поліпшується мікроциркуляція крові, стимулюється клітинне відновлення. Незважаючи на те що техніка щадна, є деякі протипоказання до застосування. Процедура не підходить клієнтам з кардіостимуляторами та металоконструкціями в кістках. Її не можна проводити на запаленої і пошкодженої шкірі. Ні в якому разі не використовується, якщо у пацієнта респіраторно-вірусна інфекція, порушення серцевого ритму, високий тиск, запалення трійчастого нерва.

Також ультрафонофоріз не роблять вагітним жінкам. У нашому центрі враховують всі нюанси, консультують клієнтів і проводять ретельний огляд. Тільки після цього фахівці приступають до роботи. Через короткий час пацієнти помітять поліпшення, а після проходження всього курсу отримають гарну і здорову шкіру.