СУХІ ВУГЛЕКИСЛІ ВАННИ

КУРОРТ У ЦЕНТРІ СТОЛИЦІ

Сухі вуглекислі вани використовувалися в курортній терапії ще з 18 століття. Вийшовші з-під землі поствулканічні гази, що складаються, в основному, з вуглекислого газу, використовувалися для проведення процедур в Німеччині, Чехословаччині, Румунії, Польщі, Італії, в російському місті Кисловодську. У 1960-х роках, в ФРН, а потім в Росії, стали використовувати спеціальні лікувальні пристрої, які заповнювалися вуглекислим газом різної концентрації і мали можливість дозування і установки необхідної вологості і температури. Сучасні апарати для проведення процедур також використовують вуглекислий гaз. Він являeтся нaтурaльною чaстиною повітря, бeзбарвний, нe загораючийся, володіє нeйтрaльним зaпaхом і смаком, а головне, – нe квaліфіковaний як небезпечно мaтeріaл.

Під час процедури людина знаходиться в закритому мішку, і на організм діє штучно приготовлений вуглекислий газ. Таким чином, сухі вуглекислі ванни біологічно впливають на організм:

Сухі вуглекислі ванни покращують кровообіг і захисні властивості шкіри, прискорюють процеси загоєння, зменшують свербіж і запальні явища;

Сухі вуглекислі ванни розширюють дрібні артерії і капіляри, покращують кровообіг різних органів;

Сухі вуглекислі ванни підвищують переносимість серцем фізичних навантажень;

Сухі вуглекислі ванни нормалізують артеріальний тиск;

Сухі вуглекислі ванни відновлюють врівноваженість нервових процесів;

Сухі вуглекислі ванни підвищують вміст кисню в артеріальній крові;

Сухі вуглекислі ванни підвищують захисні властивості організму;

Сухі вуглекислі ванни підсилюють і покращують вуглеводний, жировий, білковий, електролітний процеси в організмі.

У Центрі лазерної епіляції і косметології «ЛазерОК» сухі вуглекислі ванни роблять з профілактичною метою: для дезінтоксикації організму, підвищення його захисних сил, поліпшення загального стану, як профілактика судинних захворювань, а також з метою схуднення і омолодження. Під час процедури відбувається зволоження шкіри паром, що викликає гіперемію: розширюються артерії та капіляри, тим самим підвищується чутливість всіх нервових закінчень. Гіперемія має бактерицидну, противобронхітну, болезаспокійливу і спазматичну дію на організм. Під час процедури з’являється підвищене потовиділення, що виводить з організму шлаки.

Сухі вуглекислі ванни, з медичною метою, визначаються лікарем індивідуально і показані при захворюваннях серцево-судинної і нервової системи, органів дихання, порушення обміну речовин, ендокринних захворюваннях, захворюваннях опорно-рухового апарату, нирок та сечовидільної системи, захворюваннях шкіри. Їх рекомендують спортсменам в період підготовки до змагань, тому що ця процедура прискорює відновні процеси після інтенсивних тренувань, покращує функціональний стан кардіореспіраторної системи і підвищує фізичну працездатність. Також сухі вуглекислі ванни призначені для хворих після травм, під час реабілітації, а також тим людям, кому протипоказані водні ванни в зв’язку з навантаженням на серцево-судинну систему. Процедура майже не має протипоказань. Її не можна робити людям, які перенесли інфaркт міокaрдa.

Подбайте про своє здоров’я вже сьогодні! Вуглекислий газ необхідний організму також, як кисень. Відвідайте процедуру «Сухі вуглекислі ванни» в Центрі лазерної епіляції і косметології «ЛазерОК»! Курс приємних, корисних і безпечних процедур зміцнить надовго ваш організм без жодного ризику і необхідності виїзду на курорт.

Деталі й вартість сухих вуглекислих ван

 

Сухі вуглекислі ванни Час 30 мин 1 сеанс: 250 грн.

Сухі вуглекислі ванни Комплекс із 5 ван: 950 грн.

Сухі вуглекислі ванни Комплекс із 10 ван: 1700 грн.

 

Залишилися питання? З радістю відповімо!

 


0 комментариев

  Оставить комментарий

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  КОНСУЛЬТАЦИЯ СПЕЦИАЛИСТА ПО ФОТО


  ×
  ЗАПИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ

  ×
  ЗАПИСЬ ОНЛАЙН

  ×