Шийно-комірцевий масаж

Сидяча робота, малорухливий спосіб життя, стреси і конкуренція на роботі з одного боку, бажання зайняти лідируючу позицію та залишатися завжди на висоті з іншого – призводить до того, що всі ми часто страждаємо від так званого «синдрому менеджера» або ж «синдрому емоційного вигорання». Жодна людина в світі не може постійно перебувати в стані напруги й тривоги. Необхідно виходити з нього, щоб такий стан не погіршився і не переріс в серйозні нервові та психічні розлади.

Масаж шийно-комірцевої зони у виконанні золотими ручками нашого масажиста – кращий спосіб поліпшити кровообіг, наситити тіло і мозок киснем (адже кисень – це життя!), відпочити від роботи, забути про злободенні проблеми та відключіться від них всім своїм організмом.

Даний вид масажу:

  • надає сил
  • знімає тонус і спазм судин
  • нормалізує тиск
  • підсилює кровообіг
  • розслабляє, знімає напругу і скутість

Ця процедура краща за келих дорогого вина. Тому що після неї ви вийдете з нашого салону зі світлою головою і чистими думками, без почуття скутості в шийних хребцях. Такий вид масажу рекомендований у будь-який час дня. На початку робочого дня він додасть енергії і сил, зробить Вас стресостійкими та позитивними, а на кінці дня зніме напругу за день.