Протипоказання до процедур лазерної епіляції Часом бажання стати більш красивою і сексуальною настільки велике і сліпо, що пацієнти не звертають уваги або просто ігнорують протипоказання до процедурам.
Звернувшись до нас Ви в першу чергу отримаєте професійну консультації нашого фахівця.

Піклуючись в першу чергу про здоров’я наших клієнтів, ми розділили людей, кому протипоказані процедури лазерної епіляції на шість груп, і вивішуємо цю інформацію на нашому сайті:

  1. Володарі свіжого засмаги
  2. Люди, що страждають гострими, хронічними і системними захворюваннями шкіри, декомпенсированной стадією цукрового діабету, хворобами серця і крові, онкологічними захворюваннями, інфекційними захворюваннями, варикозним розширенням вен.
  3. Люди, що мають які-небудь ушкодження шкіри і гіперпігментірованние родимці в зоні, на якій вони хочуть провести процедуру.
  4. Минаючі лікування і приймаючі медикаменти, здатні підвищити чутливість шкіри до дії сонячних променів (сульфаніламіди, тетрацикліни, фторхінолони, ібупрофен, харчові добавки з екстрактом звіробою і т.д.).
  5. Люди з індивідуальною непереносимістю процедури лазерної епіляції.
  6. Вагітні жінки.

Якщо ви в даний момент маєте відношення до тієї чи іншої названої вище категорії, не впадайте у відчай і не прощайтеся з бажанням зробити лазерну епіляцію. Вилікувавшись і отримавши дозвіл від лікаря на проведення процедур, ви теж отримуєте можливість стати ухоженнєє і красивіше, завдяки самому ефективному методу видалення волосся на будь-якій зоні тіла.