Про нас

Лазерна епіляція – сучасний, ефективний, безпечний і швидкий спосіб видалення небажаного волосся НАЗАВЖДИ на будь-якій ділянці тіла. Яскраве світло, що генерується лазерною системою нагріває меланін, що міститься в цибулині, завдяки чому Паросткова зона фолікула (матрикс) руйнується і назавжди втрачає здатність відновитися і відростити новий волосся (на відміну від пінцета, воску, шугаринга – коли Паросткова зона не пошкоджується і волосся відростає знову і знову з одного і того ж фолікула).

На кожному сеансі лазерної епіляції видаляється нова партія фолікулів, саме тому необхідний курс з 5-7-9 процедур в залежності від зони, нормонального фону та етнічної приналежності для досягнення максимального ефекту (хоча гладку шкіру ми гарантуємо вже навіть після перших сеансів)

Ми працюємо на лазерних системах самого останнього покоління, які впливають прямо на цибулину (це діодні лазери). При диодной лазерної епіляції не потрібен відросло волосок як провідник енергії до зони зростання (як при епіляції на системах попередніх поколінь (наприклад, олександритовий лазер), тому наш лазер «бачить» і видаляє навіть ті цибулини, які вже «дозріли» під шкірою, але волосок ще не отрос! і це скорочує кількість необхідних процедур і максимально збільшує відстань між візитами! (Від 4-6 до 12-16 тижнів)

Відгуки про салон лазерної епіляції ЛазерОк

Наші послуги