Сучасні люди, починаючи ще з підліткового віку, замислюються про видалення небажаного волосся на тілі. Сьогодні в суспільстві не прийнято ходити з волохатими пахвами і неголеними ногами. І все частіше, і частіше жінки і чоловіки зупиняють свій вибір на процедурах лазерної епіляції як на найефективнішому способі видалення волосся на будь-якій зоні тіла.

Кому показаний курс процедур лазерної епіляції?

перше, послугами нашого Центру може скористатися будь-яка людина, що бажає назавжди видалити волосся, стати ухоженнєє, красивіше, сексуальніше і володіти гладкою шкірою.

Найпопулярнішими зонами, на яких проводять лазерну епіляцію жінки в нашому Центрі, є пахви, зона над верхньою губою, ноги і зона бікіні.
Наявність «вусиків» породжує закомплексованість у молодих дівчат, тому вони все частіше звертаються за послугами лазеротерапевта. Навіть випускниця школи, з дозволу батьків, може зробити в наших салонах лазерну епіляцію.
Чоловіки теж із задоволенням приходять на процедури. Безволоса чоловічі груди для багатьох є еталоном чоловічої сексуальності. А хтось із них вирішує назавжди попрощатися з щоденним ранковим голінням, завдяки видаленню волосся на обличчі за допомогою лазера.

Наш Центр відвідують публічні люди: актори, спортсмени, топ-моделі. Ми пишаємося нашими клієнтами. За родом професій ці люди просто зобов’язані блискуче виглядати, тому регулярне відвідування косметолога і лазерне видалення волосся є для них нормою.
Третя категорія клієнтів наших салонів – це люди, яких турбують врослі волоски. Деякі методи депіляції, наприклад, гоління, нарешті правильний ріст волоса і призводить до утворення врослого волосинок. Найчастіше від них страждає чоловіче обличчя і зона бікіні. Врослі волоски можуть викликати роздратування шкіри, утворення нагноєнь і навіть рубців. Крайня форма вже є захворюванням, псевдофоллікуліт барбе, при якому лазерне видалення волосся обов’язково.

За показаннями лікарів-ендокринологів в наші салони звертаються люди з гормональними порушеннями, у яких волосся ростуть в нетипових місцях (у жінок це верхня губа, підборіддя, зона декольте). Наші фахівці допомагають їм назавжди забути про цю проблему.
Пацієнтів з такими захворюваннями як гірсутизм і гіпертрихоз доктора теж направляють на лазерну епіляцію.
Але все ж переважна більшість наших постійних клієнтів складають красиві і доглянуті люди, що йдуть в ногу з часом. Вони хочуть відчувати себе комфортно, сексуально, забути про необхідність регулярного видалення небажаного волосся на тілі. Будемо раді бачити і особисто Вас серед клієнтів нашого Центру!