Пілінг

Пілінг не менш важлива косметологічна процедура, як і чищення особи. Крім очищення, він видаляє мертві клітини, відлущує ороговілі частинки і відбілює шкіру. Пілінг обличчя займе близько години вашого часу. Його робити необхідно, тому що він допомагає відновити правильний процес. Відновлення шкіри, впливає на самостійну вироблення шкірою колагенових волокон і еластину, очищає, відбілює і омолоджує шкіру.

Типи пілінгів

Пропонуємо вашій увазі три типи пілінгів для обличчя: поверхнево пілінг. Показань пацієнтам з проблемною і жирною шкірою, які страждають від акне, себореї, лущення. Для досягнення хорошого результату знадобиться пройти курс процедур, від чотирьох до десяти сеансів. Цей пілінг буває саліциловим, гліколева, нижнім Alpha і ABR-пілінгом. Серединний хімічний пілінг показань пацієнтам з видимими ознаками старіння шкіри, зморшками, висипом, пігментацією і розтяжками.
Під час сеансу используеться 25% тріхлороцтовоі кислота. Яка проникає під роговий шар дерми, не завдаючи травм. Рекомендований курсом від двох до шести сеансів. Глибокий фенольні пілінг здатний побороти видимі вікові зміни шкіри: гиперпигментацию і зморшки. Його роблять лише кілька разів у житті, оскільки він зачіпає Глибока шари шкіри.

Кому показані пілінги?

У зв’язку з поганою екологією ідеальної шкіри зараз немає ні у кого. Але підтримувати її здоровий стан салонні процедури може КОЖЕН. Пілінг показань всім людям, які мають тьмяному кольору обличчя, нерівну шкіру, зморшки, розширені пори, гіперпігментацією, висип вугри і постакне.
Проблемна шкіра і пілінг? Пацієнтам з проблемною шкірою косметолог нашого Центру рекомендує ABR або саліциловим пілінг. До складу ABR пілінгу входять фруктові кислоти і ретинол. Ці препарати не завдають травм шкірі, а, навпаки, надаються відновлює дію на дерму. Саліциловим пілінг, в основу якого входити однойменна кислота, знижує активність сальних залоз. Він успішно лікує вугровий висип і себорейний дерматит і володіє протизапальними і антисептичними властивостями.

Протипоказання

До основних протипоказань для проведення пілінгу відносяться гострі, запальні процеси шкіри, герпес, дерматологічні захворювання, схильність до утворення келоїдів і порушення цілісності шкіри. Пілінг не застосовують на засмаглій шкіру. При онкологічних, інфекційних та загостренні хронічних захворюваннях пілінг протипоказаний. Також його не рекомендують робити вагітним жінкам, матерям, що годують.

Результативність пілінгу

Після проведення процедури ви станете володіти свіжою, чистою, оксамитовою шкірою. Відразу ви побачите, що шкіра розгладилася, пішли зморшки і звузилися пори.

Відновлювальний період

Кілька днів після процедури буде спостерігатися почервоніння і стягнутість шкіри. Протягом місяця після пілінгу утриманий від засмаги. Наносите сонцезахисний крем з високим фактором захисту перед виходом на вулицю. Будинки користуюся щадний зволожуючий крем для шкіри.