Підготовка лазерної епіляції Спеціально для бажаючих пройти курс процедур лазерної епіляції викладаємо на нашому сайті правила підготовки до сеансу.
Сподіваємося що наші поради допоможуть Вам правильно підготуватися до сеансу лазерної епіляції. Фахівці нашого центру допоможуть Вам в процесі підготовки і в проведенні самої процедури епіляції. Тільки у нас працює штат висококваліфікованих фахівців які на ділі довели свій професійний рівень.

Всього шість нескладних рекомендацій допоможуть забезпечити кожному пацієнтові безпечну і якісну епіляцію.

  1. Категорично заборонено засмагати протягом двох тижнів до і після процедури.
  2. Не можна видаляти волосся на зоні, яка буде піддана впливу лазера, способами, ушкоджувальними волосяну цибулину: воскова епіляція, шугарінг, епіляція ниткою, вищипування волосків пінцетом.
  3. Перед процедурою, за добу, необхідно виголити зону, яка буде піддана лазерної епіляції.
  4. Необхідно припинити прийом антибіотиків-тетрациклінів і медикаментів, що відносяться до фторхінолонів за 14 днів до процедури. Ознайомтеся ще раз з інструкціями до всіх лікарських препаратів, які ви зараз приймаєте. Якщо в них вказано, що при їх прийомі протипоказано перебування на відкритому сонці, це також означає, що і процедури лазерної епіляції під час прийому даних препаратів заборонені.
  5. Не використовуйте спиртовмісні косметичні засоби у день проведення процедури в зоні, де проводитиметься процедура. Це стосується дезодорантів, лосьйонів, тоніків і т.п.
  6. Бажано в день процедури не відвідувати басейн з хлорованою водою.