Мезотерапія

МЕЗОТЕРАПІЯ – КОСМЕТОЛОГІЧНИЙ СПОСІБ ПОВЕРНУТИ МОЛОДІСТЬ ШКІРИ.

Вікові зміни нелегко приховувати. З ними борються не тільки жінки, а й чоловіки. Звичайні косметичних і лікарських засобів практично не приносять користі в такій справі. У зв’язку з цим деякі люди наважуються навіть на операції. Але існує більш щадний спосіб – мезотерапія. У чому її особливість і для чого необхідна? Методика є косметологічне омолодження, яке спрямоване на профілактику та усунення ознак старіння. Також підходить для підвищення тонусу і пружності шкіри. Під час процедури використовують спеціальні стимулюючі препарати. Їх вводять безпосередньо в проблемні зони.

Історія створення процедури і особливості її проведення.

За історичними відомостями, мезотерапія застосовується в Європі більше 50 років. Її абсолютно випадково відкрив доктор Паскаль. Він ввів одному пацієнту знеболююче і зауважив, що воно допомогло позбутися не тільки від болю, а й інших проблем. Особливо широко терапія увійшла в косметологію в кінці 80-х років ХХ століття. Тоді ж було вирішено використовувати її не тільки для омолодження, але і лікування запалень, патологій судинної системи і болю. Закономірним стає питання, як роблять мезотерапію? Для цього необхідно тонка голка. За допомогою неї проводять Мікроін’єкції препарату з біологічно активними речовинами. До останніх відносять гіалуронову кислоту, антиоксиданти, мікроелементи, вітаміни, рослинні екстракти, ферменти. Вони покращують кровообіг і підсилюють вироблення еластину і колагену. Чому така процедура є ефективною? Справа в тому, що при нанесенні звичайних косметичних і лікарських засобів дія проводиться тільки на верхній шар шкіри. Тільки введення всередину дозволяє активним речовинам впливати на тканини. В результаті таких процесів шкірні покриви омолаживаются, стають більш здоровими і доглянутими.

Ефективні процедури з омолодження в центрі ЛазерОк

Результат після проходження курсу мезотерапії вражає. Можна помітити наступне: зникає зморшки зменшується обсяг жирового прошарку; поліпшується місцевий кровообіг; актівізуеться зростання молодих клітин. Ефективна процедура і в тому випадку, якщо потрібно прибрати розтяжка, рубці, вугрі і висипання. Варто відзначити, що мезотерапія – НЕ єдиний спосіб Боротьба з різними проблемами шкіри. Існує також мезоніті і біоревіталізація. Вони надаються ліфтинговий, що омолоджує і зволожуючим ефектом. Після них шкірної покрив стає рівним, гладким і здоровим. Незважаючи на високий результат процедур, є деякі протипоказання до їх! ! Застосування. зникають зморшки зменшується обсяг жирового прошарку; поліпшується місцевий кровообіг; активізується зростання молодих клітин; з’являється легке стан ейфорії. Ефективна процедура і в тому випадку, якщо потрібно прибрати розтяжки, рубці, вугрі і висипання. Варто відзначити, що мезотерапія – не єдиний спосіб боротьби з різними проблемами шкіри. Існують також мезоніті і біоревіталізація. Вони надають ліфтинговий, омолоджуючий і зволожуючий ефекти. Після них шкірний покрив стає рівним, гладким і здоровим. Незважаючи на високий результат процедур, є деякі протипоказання до їх застосування. Варто назвати такі: онкологічні захворювання, аутоімунні хвороби, дерматологічні проблеми, інфекції, індивідуальна непереносимість гіалуронової кислоти, порушення згортання крові, вагітність і період лактації. Щоб переконатися, чи підходить мезотерапія, мезоніті або биоревитализация саме Вам, варто відвідати центр лазерної епіляції і косметології ЛазерОк. У нас працюють тільки справжні фахівці, які підберуть терапію під конкретного клієнта. Вони проведуть консультації і зроблять огляд. Під час сеансу Ви будете відчувати себе затишно і комфортно. А після процедури помітите вже перший результат.