АНТИЦЕЛЮЛЫТНИЙ МАСАЖ (ЖИВЫТ)

Целюліт – головна естетична проблема жіночої половини людства. Його причина криється в порушенні лімфообігу і кровообігу, а також набряку дрібних підшкірних судин і надмірному збільшенні підшкірно-жирової клітковини. Центр краси «ЛазерОК» допоможе вирішити ненависну усіма жінками проблему – наші майстри позбавлять від целюліту за допомогою особливого антицелюлітного масажу. Його техніка спрямована на комплексне поліпшення стану шкіри на всій її глибині. Застосовується він в зоні стегон, сідниць і живота. Унікальні масажні руху покращують циркуляцію крові і лімфи, стимулюють відтік міжклітинної рідини і сприяють зменшенню підшкірного жиру у всьому організмі. Курс антицелюлітного масажу в «ЛазерОк» призводить до видимого і стійкого результату – поліпшення зовнішнього вигляду шкіри, позбавлення від целюліту і загальне схуднення клієнта.

Досвідчені майстри-масажисти «ЛазерОк» добре знайомі з основними техніками антицелюлітного масажу:

Антицелюлітний масаж Погладжування. Ці рухи допоможуть розігріти тіло перед наступними, більш інтенсивними, способами впливу. Легке погладжування покращує кровотік в капілярах і дрібних судинах тіла.

Антицелюлітний масаж Розтирання. Цей вид рухів сприяє виведенню зайвої рідини з організму, здійснює щадний лімфодренаж, допомагає підтягнути контури і зменшити обсяги фігури.

Антицелюлітний масаж Натискання. Ці прийоми починаються з поверхневого натискання і закінчуються глибоким впливом. Все це дозволяє розм’якшити підшкірні структури, що дозволяє надовго позбутися целюліту, повернути м’язам силу і тонус, а фігурі – красу і привабливість.

Антицелюлітний масаж Захвати. Подібні рухи в області галіфе і сідниць діють найбільш ефективно. Антицелюлітні захоплення провокують приплив крові, тим самим активуючи діяльність судин, що максимально позитивно позначається на стані сполучної тканини.

Антицелюлітний масаж Поплескування. Ці способи впливу представляють собою цілі серії ударів різного ступеня сили, черговості і інтенсивності. Завдяки поплескування, поліпшується потік крові і лімфи по всіх органах і тканинах людини, підвищується тургор шкіри, і як результат – знижується ступінь вираженості целюліту.

Крім цілеспрямованого усунення целюлітних проявів, антицелюлітний масаж сприяє виведенню шлаків і токсинів, покращує обмінні процеси в організмі і роботу кишечника, а також стимулює спалювання підшкірно-жирового прошарку!

Вартість антицелюлітного масажу

 

 

Антицелюлітний масажЗагальний антицелюлітний масаж: 420 грн.

Антицелюлітний масаж Антицелюлітний масаж (живіт): 155 грн.

Антицелюлітний масаж Антицелюлітний масаж (руки): 110 грн.

Антицелюлітний масаж Антицелюлітний масаж (стегна / сідниці):230 грн.

Антицелюлітний масажАнтицелюлітний масаж (нижня частина тіла і живіт): 320 грн.

 

Залишилися питання? З радістю відповімо!

 


0 комментариев

  Оставить комментарий

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  КОНСУЛЬТАЦИЯ СПЕЦИАЛИСТА ПО ФОТО


  ×
  ЗАПИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ

  ×
  ЗАПИСЬ ОНЛАЙН

  ×