МАСАЖ

Масаж

КЛАССИЧЕСКИЙ МАССАЖ

Классический общий массаж способен предотвратить многие болезни и является хорошей заменой лекарственным препаратам

Читать далее
Масаж

АНТИЦЕЛЛЮЛИТНЫЙ МАССАЖ

Центр красоты «ЛазерОК» поможет решить ненавистную всеми женщинами проблему – наши мастера избавят от целлюлита с помощью особого антицеллюлитного массажа.

Читать далее
Масаж

ШЕЙНО-ВОРОТНИКОВЫЙ МАССАЖ

Массаж шейно-воротниковой зоны в исполнении золотыми ручками нашего массажиста – лучший способ улучшить кровообращение, насытить тело и мозг кислородом.

Читать далее

МАСАЖ — ХОРОШИЙ СПОСІБ РОЗСЛАБИТИСЬ І ОЗДОРОВИТИСЯ

У всі часи така процедура як масаж користувалася особливим попитом. Люди розуміли, що механічна дія на тіло не тільки приносить задоволення, але також розслабляє і оздоровлює. На сьогоднішній день створено велику кількість видів, які підходять для лікування, зняття напруги, стимуляції роботи органів, боротьби з жировими відкладеннями.

У сучасних салонах краси і клініках пацієнтам пропонують широкий спектр видів масажу. Найбільш популярними є такі:

Масаж класичний;

Масаж антицеллюлітний;

Масаж лімфодренажний;

Масаж спортивний;

Масаж лікувальний;

Масаж тайський.

Вони мають ряд схожих ознак, однак володіють і певними відмінностями. Необхідно детально зупинитися на кожній техніці, щоб розібратися в її суті.

Характеристика основних видів масажу

Класичний. Має другу назву – шведський. Включає в себе чотири основних прийоми: розтирання, погладжування, вібрація, розминка. Його використовують для того, щоб лікувати захворювання і больові синдроми. Вплив проводиться над або біля вогнища болю.

Антицеллюлітний. Масаж, який бореться з жировими відкладеннями під шкірою. Застосовується як додатковий засіб для схуднення. Іноді буває досить болючим. Дії спрямовані на те, щоб «розбити» жирові клітини і вивести їх природним шляхом.

Лімфодренажний. Комплекс маніпуляцій, спрямованих на очищення лімфатичних судин і проток від шлаків. Завдяки такому масажу можна швидко і без проблем вивести з організму шкідливі сполуки. Раніше застосовували його лише після операцій. Сьогодні він також використовується при венозних захворюваннях.

Спортивний. Необхідний для поліпшення стану організму, спортивної форми. Він здатний швидко зняти ознаки втоми і втоми, підвищити фізичну працездатність. Також є хорошою профілактикою захворювань опорно-рухового апарату і травм. Існує три основних види: попередній, відновний і тренувальний.

Лікувальний. Найстаріший і ефективний. Під час нього проводять спеціальні комплекси дотиків, які надають приємний ефект на різні ділянки тіла і організм. Його призначають в період реабілітації після травм, важких і легких захворювань. Прийнято розділяти на класичний, точковий, рефлекторний і апаратний.

Тайський. Один з кращих східних видів масажу. Являє собою цілу систему оздоровлення. Включає в себе такі способи впливу, як пасивні вправи, глибокі натискання, розтягування і розкриття суглобів, рефлексологія, акупресура, активізація потоку енергії. Надає і цілющий, і розслабляючий ефекти.

Послуги масажу в центрі ЛазерОк - хороший сервіс для кожного відвідувача

У центрі лазерної епіляції і косметології ЛазерОк готові запропонувати послуги з масажу. У нас можна вибрати такі його види:

Масаж класичний;

Масаж класичний для спини;

Масаж загальний антицеллюлітний;

Масаж антицеллюлітний для живота;

Масаж антицеллюлітний для рук;

Масаж антицеллюлітний для стегон и сідниць;

Масаж антицелюлітний нижня частина і живіт;

Масаж шийно-воротниковий;

Масаж лімфодренажний;

Масаж спортивний.

Можна прийти тільки на певну процедуру або скористатися конкретним видом в сукупності з іншими заходами по догляду за тілом. Вартість процедури від 100 гривень. Ціна залежить від масажу і ділянки тіла, де його проводять. Наші майстри підберуть для клієнта оптимальний варіант, який принесе йому задоволення і порадує відмінним результатом.

0 комментариев

Оставить комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

КОНСУЛЬТАЦИЯ СПЕЦИАЛИСТА ПО ФОТО


×
ЗАПИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ

×
ЗАПИСЬ ОНЛАЙН

×