Лазерне видалення татуювань

Лазерне видалення татуювань

Малюнок-тату на тілі, який 10 років тому виглядав дуже красиво, сьогодні може виявитися неактуальним й навіть абсурдним. Якщо носіння такого татуювання не приносить радість, а навпаки приносить незручність й викликає бажання скоріше від неї позбутися то найголовніше використовувати безпечний й результативний спосіб видалення тату-лазер. Золотим стандартом інноваційного видалення татуювань з будь-якої частини тіла є видалення неодимовим лазером. На процедурі враховуються індивідуальні параметри вашого малюнку: колір, глибина знаходження під шкірою, барвники, коли було нанесено татуювання. Швидше видаляються тату чорного й синього кольору, на інші барвники знадобиться більше часу. Зазвичай татуювання видаляється за 4-10 процедур з проміжком між сеансами в 3-5 тижнів. Принцип лазерного видалення полягає в тому, що короткочасний світловий імпульс проникаючи через пори шкірного покриву, впливає на молекулу пігменту (в такому випадку барвник), розбиває її на безліч частинок, які виводяться з організму природним шляхом через лімфатичну систему. Проникнення лазерного променя настільки короткочасне, що він не може пошкодити поверхню шкіри або інші її пігментовані ділянки (ніяких прямих контактів). Наш лазер впливає на пігмент дуже щадно, щоб запобігти побічного ефекту у вигляді рубця, шраму або білястих плям.

Показання для лазерного видалення:

Саморобні та професійні татуювання будь-якої складності, розміру малюнки та глибина розташування барвника під шкірою (старі та недавні) одноколірні татуювання, при нанесенні яких використовувався різноколірний барвник.

Відмінність лазерного видалення татуювання:

Ефективність більш як 90%, неінвазійний спосіб видалення, безболісність, індивідуальний підхід до обробки малюнка (можливість видалити тату будь-якого кольору і розміру) не залишає шрамів і рубців на відміну від інших способів не вимагає тривалого відновлення шкіри.

Результат після лазерного видалення тату:

Процедура проводитиметься спеціальнім неодимовим лазером (з різними фільтрами для різних кольорів барвники) лазер руйнує будь-який барвник по всій глибині залягання під шкірою (не пошкоджує шкіру і не впливає на інші шкірні пігментовані освіти) виборча методика видалення малюнка на шкірі засновано на фото деструкції, відбувається знебарвлення вже під час першого сеансу, ви побачите як татуювання починає втрачати колір. Повне відновлення шкіри після обробки – близько двох тижнів (залежить від розміру татуювання та індивідуальних відновлювальних можливостей шкіри пацієнта) результат – чиста і здорова шкіра.

Підготовка до сеансу

Як і при других салонних процедурах з використання лазера, рекомендується: не засмагати кілька тижнів, призупиніть приймання препаратів фотосенсибілізаторів, не відвідувати сауну, лазні, басейн з хлорованою водою, не тріть татуювання спиртовмісними засобами, користуватись сонцезахисними засобами.
Перед сеансом фахівець нашого центру проведе тестову процедуру. Під час сеансу може відчуватися невелике печіння. При необхідності можна використовувати місцеве знеболення.

Догляд після процедури:

Рекомендований щадний догляд: не мочити обробленні ділянки шкіри, не відвідувати пляж, не засмагати, не використовувати косметику, до складу якої входитимуть спирт, не вживати алкоголь. При виході на вулицю прикривати оброблену зону від попадання сонячних променів, використовувати сонцезахисні засоби. Період загоєння залежить від розміру обробленої ділянки. Маленький заживає швидко, за кілька днів, при цьому ви будете спостерігати тільки почервоніння та набряк. Значного розміру татуювання гояться кілька тижнів. Після сеансу на поверхні шкіри може утворитися кірочка, якову не можна зривати. Відбувається загоєння й кірочка повинна відшаруватися природним шляхом. Ви будете спостерігати, як тату блідне, зникають її частини та весь малюнок в цілому.

Протипоказання

Хвороби, при яких заборонене перебування на відкритому сонці (шкірні захворювання, онкологія, цукровий діабет) алергія на сонце, свіжа засмага, приймання антибіотиків тетрациклінового ряду й других препаратів фотосенсибілізаторів будь-які дерматологічні захворювання, схильність до утворення колоїдних рубців, вагітність.