ЕЛОС ОМОЛОДЖЕННЯ

Anti-age процедура елос омолодження – сукупність радіохвильової терапії і IPL-технології, які спершу руйнують старі колагенові волокна, а потім стимулюють вироблення під шкірою нового колагену і еластину. Саме вони створюють під шкірою так званий каркас, який робить шкірний покрив пружним і запобігає обвисанню.

ПЕРЕВАГИ ЕЛОС ОМОЛОДЖЕННЯ

Цю процедуру можуть робити люди різної вікової категорії, власники будь-якого типу шкіри. Процедура не доставляє неприємних відчуттів і є безпечною. Апарат, на якому проводиться процедура елос омолодження, дозволяє лікарю виставляти потрібний режим під кожного пацієнта, виходячи від типу шкіри і її реакції на імпульси. Наприклад, для того, щоб позбавити пацієнта від пігментних плям, підбирається особлива довжина хвилі насадки, що дозволяє руйнувати шкірний пігмент (меланін), не надаючи негативний вплив на дерму.

Показання дя процедури

Після сеансу елос омолодження ви станете володіти гарним рівним шкірним покривом: покращиться його текстура і колір, шкіра очиститься від мертвих клітин. До свідчень для проведення елос омолодження можна віднести наявність:

 зморшок;

 дрібної пігментації;

 веснянок;

 розширених пор;

 папілом;

 поверхневих дрібних судин, судинної сітки і «зірочок», купероза;

 зниження тонусу шкіри;

 нерівного кольору обличчя.

Кількість і графік процедуд елос омолодження

Кількість необхідних процедур для досягнення очікуваного результату називає наш лікар. Зазвичай курс складається з п’яти сеансів. Їх можна проводити на таких зонах тіла як лице, руки і зона декольте. В середньому, процедура елос омолодження шкіри триває 45 хвилин, а результат від проведеного сеансу видно практично відразу. Після процедури ви зможете відзначити, наскільки світліше, свіжіше і молодше тепер виглядає ваша шкіра.

Підготовка до процедури

За кілька тижнів перед процедурою потрібно відмовитися від відвідування пляжу та солярію. Найближчі дні до сеансу елос омолодження не відвідуйте лазню і сауну.

Післепроцедурний догляд

Уникайте нагрівання шкіри протягом трьох днів після процедури елос омолодження. Не використовуйте косметичні засоби по догляду за шкірою, які містять спирт і хімічні складові. Наступні 2 тижні оброблена зона не повинна піддаватися введенням ін’єкцій.

Протипоказання для елос омолодження

Існує ряд протипоказань до проведення процедури елос омолодження. Перед тим, як записатися на сеанс, проконсультуйтеся у нашого фахівця на предмет відсутності протипоказань.

До протипоказань відносяться:

 свіжа засмага;

 алергічна реакція на світло;

 прийом таких лікарських препаратів, як ретиноїди і тетрациклін;

 вагітність;

 онкологічні захворювання;

 келоїдна хвороба;

 носіння імплантатів;

 герпес, екзема, псоріаз;

 порушення згортання крові;

 цукровий діабет.

Стоимость услуг элос омоложения лица

 

 

 Элос омоложение лица: 690 грн.

 Елос омолодження обличчя і шиї: 770 грн.

 Елос омолодження обличчя і шиї і декольте: 690 грн.

 Елос омолодження обличчя, шиї, декольте: 980 грн.

 Елос омолодження кистей рук: 355 грн.

 

Залишилися питання? З радістю відповімо!

 0 комментариев

  Оставить комментарий

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  КОНСУЛЬТАЦИЯ СПЕЦИАЛИСТА ПО ФОТО


  ×
  ЗАПИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ

  ×
  ЗАПИСЬ ОНЛАЙН

  ×