Володарям чистої, здорової шкіри можна позаздрити: не так багато людей можуть похвалитися ідеальним шкірним покривом. Запальні процеси, чорні точки, прищі або вугрі тільки псують милі риси обличчя. Крім цього вікові зміни испещрялись його зморшками, шкіра стає менш пружною, обвислі.
Наш Центр пропонує різноманітність косметологічних послуг, які можна отримувати курсом або одноразово. Але, коли косметичні проблеми вже неможливо приховати навіть декількома шарами тонального крему і пудри, на допомогу приходить найефективніший засіб – лазерна косметологія. «ЛазерОК» використовує для роботи унікальний апарат – лазер Lumenis LightSheer. Їм наші фахівці виконують процедури фотоомолодження і лікування вугрового висипу.

Фотоомолодження

Основним завданням процедури фотоомолодження є збільшення швидкості вироблення шкірою колагену, який відповідає за пружність шкіри. Тепер не потрібно йти до пластичного хірурга, щоб підтягнути обвислі шкіру – фотоомолодження має виражену ліфтінговим ефектом.

Курс процедур показаний при:

 • старінні шкіри і вікових змінах;
 • зморшках;
 • куперозе, судинних утвореннях;
 • ластовинні, плямах.

Починати підготовку до процедури потрібно вже за два тижні:

 • не засмагати і не використовувати фотозагар;
 • не брати препарати-тетрациклін і фторхінолони.

Перед відвідуванням салону не можна наносити на оброблювану зону спиртовмісні кошти.

Лазерне лікування

Якщо вугрі сильно обсипала вашу шкіру, і ви не в змозі її вилікувати самостійно, рекомендуємо відвідати наші салони для лікування вугрового висипу лазером. Сьогодні ця процедура є найкращим засобом боротьби з вуграми та іншими гнійничкові захворювання шкіри. Секрет лікування полягає в тому, що саме лазер Lumenis LightSheer не тільки зменшує сальну залозу і її секрецію, але і вбивають повністю інфекцію.

Лікування лазером показано при таких явищах як:

 • Вугри
 • гнійничкові захворювання шкіри
 • атопічний дерматит
 • порушення пігментації шкірного покриву.

Завдяки опроміненню сальної залози, відбувається очевидне поліпшення стану шкіри. Для того, щоб вилікується повністю, знадобиться від 3 місяців лазерного лікування.

Пройшовши повний курс процедур на лазерному апараті, ви отримаєте такий результат:

 1. Зніміть запалення, видаліть інфекцію і бактерії li>
 2. Зменшіть секрецію сальних залоз li>
 3. Підсушіть і оздоровите шкіру li>
 4. Отримайте повне загоєння ранок і шкірних пошкоджень li>
 5. омолодити li>
 6. Зменшіть зморшки li>
 7. Підвищите тургор шкіри і її еластичність. Li>

Сучасні люди не ходять з прищами на обличчі. При серйозну поразку шкіри вуграми, серед величезного вибору косметологічних процедур, зупиніться на лазерному лікуванні в нашому Центрі. Тому що це гарантовано результативний підхід до лікування гнійничкових захворювань шкіри.