Лазерна епіляція обличчя

Лазерна епіляція це безболісне видалення волосся.

Пушок над верхньою губою, волоски на підборідді або між бровами можуть стати серйозною проблемою. Більше з якою може впоратися тільки лазерна епіляція. Такий метод є найбільш прогресивним та безпечним: промені певного спектра впливають на волосяні цибулини, руйнують їх та не пошкоджують шкіру. Косметологічний центр «ЛазерОк» в Києві пропонує лазерну епіляцію із застосуванням новітнього обладнання: єдиною в Україні системою «Soprano Ice» та діодного лазера нового покоління.

Їх використання рекомендовано в таких випадках:

 • Наявність помітного темного волосся.
 • Врослі волоски або фолікуліт.
 • Алергія на креми для депіляції.
 • Темні точки на обличчі у чоловіків в зоні зростання бороди.

При зверненні в наш центр косметології фахівець проведе обов’язкову консультацію, щоб визначити, скільки потрібно процедур та уточнить наявність проти показів. Ціна лазерної епіляції залежить від обраної зони, кольору та жорсткості волосся.
Як показують відгуки, вже після одного-двох сеансів ріст волосся скорочується на 40 відсотків. Самі волосинки стають тонші та світліші, з часом зникають практично повністю. Лазерна епіляція лиця в нашій клініці – це низькі ціни, безболісність та гарантія повного позбавлення від непотрібного волосся.

Показання для лазерної епіляції небажаного волосся на обличчі:

 • гірсутизм
 • гормональний збій
 • темне волосся
 • тонке слабо пігментоване
 • вросле волосся
 • подразнення від висмикування
 • ефект «синьої бороди» – темні точки
 • алергічні реакції на депіляційні креми та віск

Потужність підбирається індивідуально, унікальна запатентована система контактного охолодження шкіри видаляє будь-яке пігментоване волосся, навіть тонке й пушкове волосся, розміри головки дозволяють обробити навіть маленькі ділянки над губою навіть при наявності татуажу тривалий ефект. Не потрібно відрощування волосся, як для воску та ін. депіляційних засобів.

Результативність лазерної епіляції зон помітне зменшення небажаного волосся вже після першої процедури (до 40%). Уповільнення зростання сплячого волосся, що знаходяться в шкірі, зникають вросле волосся, при наявності гормональних проблем може знадобитися застосування підтримуючих сеансів декілька разів на рік.

Підготовка до процедури видалення волосся на обличчі не потребує ніякої підготовки! При використанні воску та пінцета не потрібно робити перерви, в цьому випадку фахівець призначає спеціальний графік відвідувань, щоб забезпечити вам максимальний комфорт в день процедури.

Уникати агресивних й спиртовмісних косметичних засобів виключити солярії на 2 тижні до процедури. Після процедури рекомендації, як після перебування на активному сонці бажано використання сонцезахисного крему.

Перші дні після процедури 3 дні уникати температурних та хімічних впливів на проепільованні зони (сауна, баня, басейн, спиртовмісна косметика) протипоказані всі захворювання та препарати, при яких рекомендовано уникати перебування на активному сонці (онко, цукровий діабет в стадії декомпенсації, антибіотики тетрациклінового ряду, фторхінолони та ін) алергія на сонце все захворювання шкіри в момент загострення, а також псоріаз, екзема та ін. вагітність.