Лазерна епіляція бікіні

Лазерна епіляція в зоні бікіні: безпечний спосіб видалення волосся

У інтимній зоні волосся має грубу структуру і забарвлення, яке значно відрізняється від кольору шкіри. Це створює найкращі умови для його ефективного видалення: близько 30 відсотків волосся припиняє свій ріст повністю після першого сеансу, інші видаляються за 4-5 сеансів. Крім того, вирішується проблема врослого волосся, виключається можливість випадкових порізів або роздратування шкіри після гоління. На шкірі не залишається навіть чорних крапок, що виглядає естетично і підкреслює привабливість.

Якщо вас цікавить вартість лазерної епіляції або питання про те, на скільки вистачає курсу процедур, зверніться до чисельних відгуків наших клієнтів.

Пляжний сезон, відвідування басейну, початок романтичних відносин потребують особливого піклування про свою зовнішність. Лазерна епіляція зони бікіні – один із кращих способів позбавлення від зайвого волосся і можливість набути впевненості у собі. Якщо ви все ще користуєтеся станком для гоління або терпите біль від шугаринга, лише один раз спробуйте лазерну епіляцію бікіні, ви будете здивовані результатом: приємна ціна послуги, безболісність і ефективність не йдуть ні в яке порівняння з іншими способами.

Багатьох жінок цікавить питання: чи може лазер надати шкоду при впливі на делікатну зону і як відбувається сама процедура? У косметологічному центрі «ЛазерОк» встановлено найсучасніше обладнання, включаючи єдину в Україні систему «Soprano Ice» і діодні лазери з системою охолодження шкіри. При цьому досягається наступний результат:

  • Фолікули активно зростаючого волосся руйнуються повністю, що дозволяє за один раз позбутися від 10-30 відсотків небажаного волосся.
  • Грубі темні волоски на шкірі після сеансу стають тоншими і світлішими.
  • Вдається видалити волосся у важкодоступних місцях, де небезпечно використовувати бритву.
  • Результат зберігається кілька місяців.

Ми пропонуємо записатися на лазерну епіляцію бікіні в Києві вже сьогодні, дізнатися скільки коштує кожен вид послуг можна на сайті або за телефоном. Наші клієнти можуть обрати найпопулярніші види епіляції: бікіні «пляжне», повне або часткове, а також у комплексі разом із пахви. Під час процедури можна використовувати лазер кількох видів. Ваші витрати на підтримку ідеального зовнішнього вигляду будуть значно нижче, ніж при регулярному проведенні воскової епіляції або шугаринга. Телефонуйте та записуйтесь на сеанс – до літа ми приготували кілька найпопулярніших програм лазерної епіляції.

Коли необхідна лазерна епіляція зони бікіні? Є деякі показання для проведення такої процедури:

  • Підвищений ріст волосся. Саме з допомогою лазера реально надовго позбутися від волосся та уповільнити його появу.
  • Дискомфорт від швидкого зростання. Одна справа, коли у людини занадто багато волосся в зоні бікіні, а інше – коли це приносить неприємні відчуття. У такому випадку без лазерної епіляції просто не обійтися.
  • Чутливість і роздратування. Використання станків, воску, кремів чи гелів у різних людей викликають алергічні або неприємні реакції. Найчастіше з’являється почервоніння, роздратування шкіри та висип. Лазерна епіляція не приводить до таких наслідків, тому її рекомендують проводити людям із чутливою шкірою.
  • Врослі волоски. Нерідко вони з’являються після звичайного гоління. У домашніх умовах впоратися з ними непросто. Тільки в салоні лазерної епіляції зможуть провести процедуру з видалення навіть врослих волосин.

Види лазерної епіляції зони бікіні в центрі «ЛазерОк». Наш центр лазерної епіляції і косметології пропонує різні послуги з видалення волосся. У нас є кілька видів лазерної епіляції в зоні бікіні: бікіні «пляжне»; «екстра» жіноче; «екстра» чоловіче; «повне» без лобка; «повне» з лобком жіноче; «повне» з лобком чоловіче; лобок жіночий чи чоловічий; «пляжне» + лобок; будь-яке бікіні + пахви.

Наші фахівці проведуть одну з представлених процедур на високому рівні. Час проведення сеансу залежить від типу шкіри і кількості волосся.

Чому Вам варто звернутися за послугами до центру «ЛазерОк»? Лазерна епіляція зони бікіні ефективна, практично безболісна і безпечна. Всупереч поширеним міфам, після процедури на тілі клієнтів не з’являються ранки чи почервоніння. Волоски видаляються швидко, а нові з’являються тільки через 8 місяців або 2 роки. Все залежить від особливостей організму людини. Ми чекаємо Вас в нашому центрі, де проведемо лазерну епіляцію якісно.