ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ БІКІНІ

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ В ЗОНІ БІКІНІ: БЕЗПЕЧНИЙ СПОСІБ ВИДАЛЕННЯ ВОЛОССЯ

Пляжний сезон, відвідування басейну, початок романтичних відносин потребують особливого піклування про свою зовнішність. Лазерна епіляція зони бікіні – один з кращих способів позбавлення від непривабливого волосся і можливість набути впевненості в собі. Якщо ви все ще користуєтеся станком або терпите біль від шугаринга, всього один раз спробуйте лазерну епіляцію бікіні, і ви будете здивовані результатом: приємна ціна послуги, безболісність і ефективність не йдуть ні в яке порівняння з іншими способами.

Багатьох жінок цікавить питання: чи може лазер надати шкоду при впливі на делікатну зону і як відбувається сама процедура? У косметологічному центрі «ЛазерОк» встановлено найсучасніше обладнання, включаючи єдину в Україні систему «Soprano Ice» і діодні лазери з системою охолодження шкіри. Під час процедури промені проникають не глибше півтора міліметра і впливають тільки на волосяні цибулини.

При цьому відмічаеться наступний результат:

Лазерна епіляція в зоні бікіні Фолікули активно зростаючого волосся руйнуються повністю, що дозволяє за один раз позбутися від 10-30 відсотків небажаної рослинності.

Лазерна епіляція в зоні бікіні Грубі темні волоски після кожного сеансу стають все тонше і світліше.

Лазерна епіляція в зоні бікіні Вдається видалити волосся у важкодоступних місцях, де небезпечно використовувати бритву.

Лазерна епіляція в зоні бікіні Результат зберігається кілька місяців.

Ми пропонуємо записатися на лазерну епіляцію бікіні в Києві вже сьогодні, дізнатися скільки коштує кожен вид послуг можна на сайті або за телефоном. Наші клієнти можуть вибрати найпопулярніші види епіляції: бікіні «пляжне», повне або часткове, а також разом з пахвами.

Під час процедури прийнято використовувати лазер. Він буває кількох видів

В інтимній зоні волосся мають грубу структуру і забарвлення, значно відрізняється від кольору шкіри. Це створює найкращі умови для їх ефективного видалення: близько 30 відсотків припиняють свій ріст повністю, інші видаляються за 4-5 сеансів. Крім того, вирішується проблема врослого волосся, виключається можливість випадкових порізів верстатом або роздратування після гоління. На шкірі не залишається навіть чорних крапок, що виглядає естетично і підкреслює привабливість.

Якщо вас цікавить вартість лазерної епіляції або питання про те, на скільки вистачає курсу процедур, зверніться до численних відгуків наших клієнтів. Ваші витрати на підтримку ідеального зовнішнього вигляду будуть значно нижче, ніж при регулярному проведенні воскової епіляції або шугаринга. Телефонуйте і записуйтеся на сеанс – до літа ми приготували кілька найпопулярніших програм лазерної епіляції.

Лазерна епіляція в зоні бікіні

Коли необхідна лазерна епіляція зони бікіні?

Є деякі показання до застосування такої процедури. Вони полягають в наступному.

Підвищений ріст волосся.

За допомогою лазера можна не тільки надовго позбутися від рослинності, але уповільнити її появу.

Дискомфорт від підвищеного росту.

Одна справа, коли у людини занадто багато волосся в зоні бікіні, і інше – коли приносить неприємні відчуття. У такому випадку без лазерної епіляції просто не обійтися.

Ччутливість і роздратування.

Використання верстатів, воску, кремів і гелів у різних людей викликають відповідні реакції. Найчастіше вони виявляються почервонінням і появою висипу. Лазерна епіляція не призводить до таких наслідків, тому її рекомендують проводити людям з чутливою шкірою.

Врослі волоски.

Вони з’являються після звичайного гоління. У домашніх умовах впоратися з ними непросто. Тільки в салоні лазерної епіляції зможуть провести процедуру з видалення навіть врослих волосин.

Види лазерної епіляції зони бікіні в центрі ЛазерОк

Центр лазерної епіляції і косметології ЛазерОк пропонує клієнтам послуги з видалення волосся в зоні бікіні. У нас є кілька видів:

Лазерна епіляція в зоні бікіні «пляжне»;

Лазерна епіляція в зоні бікіні «екстра» жіноче;

Лазерна епіляція в зоні бікіні «екстра» чоловіче;

Лазерна епіляція в зоні бікіні «повне» без лобка;

Лазерна епіляція в зоні бікіні «повне» з лобком жіноче;

Лазерна епіляція в зоні бікіні «повне» з лобком чоловіче;

Лазерна епіляція в зоні бікіні лобок жіночий і чоловічий;

Лазерна епіляція в зоні бікіні «пляжне» + лобок;

Лазерна епіляція в зоні бікіні будь-яке + пахви.

Наші фахівці проведуть одну з представлених процедур на високому рівні. Час проведення сеансу залежить від типу шкіри і кількості рослинності.

Чому Вам варто звернутися за послугами до центру ЛазерОк?

Лазерна епіляція зони бікіні ефективна, практично безболісна і безпечна. Всупереч поширеним міфам, після процедури на тілі клієнтів не з’являються рани і почервоніння. Волоски видаляються швидко, а нові з’являються тільки через 8 місяців або 2 роки. Все залежить від особливостей організму людини. Ми чекаємо Вас в нашому центрі, де проведемо лазерну епіляцію якісно.


Стоимость услуг лазерной эпиляции бикини

Золотий стандарт

Лазерна епіляція в зоні бікіні Пляжне бікіні: 545 грн.

Лазерна епіляція в зоні бікіні Екстра жіноче бікіні: 430 грн.

Лазерна епіляція в зоні бікіні Повне бікіні (без лобка): 760 грн.

Лазерна епіляція в зоні бікіні Повне бікіні: 790 грн.

Лазерна епіляція в зоні бікіні Лобок: 350грн.

Лазерна епіляція в зоні бікіні Пляжне бікіні і лобок: 760 грн.

Лазерна епіляція в зоні бікіні Будь-яке бікіні і пахви: 1105 грн.

Залишилися питання? З радістю відповімо!

 


0 комментариев

  Оставить комментарий

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  КОНСУЛЬТАЦИЯ СПЕЦИАЛИСТА ПО ФОТО


  ×
  ЗАПИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ

  ×
  ЗАПИСЬ ОНЛАЙН

  ×