ЛАЗЕРНАЯ ЕПІЛЯЦІЯ ТІЛА

ЛАЗЕРНАЯ ЕПІЛЯЦІЯ ТІЛА: ЗДОРОВ'Я ТА ОХАЙНИЙ ВИГЛЯД

Щоб красиво виглядати в відкритих літніх нарядах і на пляжі, необхідно мати гладку чистую шкіру. Надати допомогу в боротьбі з зайвими волосами допоможе лазерна епіляція тіла – центр косметології у Києві «Лазерок» пропонує повний комплекс необхідних процедур. Це самий швидкий і ефективний спосіб видалення волосся без болю, пошкодження шкіри та за дуже вигідною ціною.

До нас звертаються не тільки жінки, але й багато чоловіків, для яких важливий привабливий зовнішній вигляд. Епіляція лазером включає: видалення волосся в області грудей, на плечах, у верхній частині спини і на животі, а також на ніжках. Сучасна методика дозволяє боротися не тільки з чорними і грубими, але і з слабопігментованими волосками. З цією метою використовується система «Soprano Ice» та новітні елосоподібні епіляції з настройкою індивідуальних параметрів.

Многих цікавить, скільки коштуе одна процедура і яка кількість візитів до косметолога допоможе повністю видалити волосся. Вілгуки демонструють ефективність методики – навіть за один сеанс істотно зменшується кількість волосся. Якщо ж вас цікавить лазерна епіляція всього тіла або окремих зон, ціна встановлюється індивідуально після консультації з спеціалістом.

Особливості застосування лазера

Рост волосся має свою циклічність. Так що волоски ростуть в різний час, для їх видалення потрібно 6 до 8 процедур з перервами в 8-12 тижнів. Краще всього лазерна епіляція робитться на світлу шкіру. Результат буде ефективнішим, якщо і волосся більш грубе і темне. Лазерна епіляція не підходить для видалення сивих, пушкових та білих волосків. Так само погано видаляются і руді волоски.

Під час процедуры принято використовувати лазер. Він буває декількох видів:

Лазерна епіляція тіла Олександритовый: Apogee, GentleLASE;

Лазерна епіляція тіла неодімовий: GentleYAG, Deka Synchro HP;

Лазерна епіляція тіла діодний: MeDioStar, LightSheer;

Лазерна епіляція тіла комбінованний: Apogee Elite, GentleMAX, Deka Synchro PLA:Y;

Лазерна епіляція тіла IPL системи: Sciton BBL, Palomar Starlux.

Вид лазера підбирають відповідно до типу шкіри. Існуе спеціальна класифікація, розроблена в 1975 році Томасом Фітцпатриком. Вона створена з урахуванням індивідуальної реакції шкіри на ультрафіолетове випромінювання. Відмінності шкіри визначаються від ступеня засмаги і ожога, які з’являються на теле людини. Всего типів шест: європейський (кельтський), світлий європейський, темний європейський, южно-європейський (середземноморський), середньо-східний, афроамериканський.

Лазерна епіляція тіла

Міфи про лазерну епіляцію тіла

Але якщо в Європі лазерної епіляції спокійно йдуть і жінки, і чоловіки, у нас багато хто до сих пір боїться зробити такий крок. Звязано це з розповсюдженням слухів. Варто назвати декілька і спростувати їх.

Шкода для здоровя

Луч проникає на 1-4 міліметра і досягає волосяних фолікулів. Далі він не діє, а попросту розсіюється. Лазерний луч тільки скользить по шкірі, але абсолютно не пошкоджує її.

Біль під час процедури.

Звичайно, лазерна епіляція приносить дискомфорт, але все залежить від індивідуальних особливостей людини. Наприклад, видалення волосся воском більш болюче.

Звільнення від рослинності за один сеанс.

Неможливо при первинній процедурі видалити все волосся. Курс епіляції розрахований на період від 8 місяців до 2-х років.

Дороговизна.

Сеансы лазерної епіляції обходяться в раз дешевше, ніж постійна покупка станків, пінок і кремів для видалення волосся.

В центрі лазерної епіляції ЛазерОк готові надати якісні послуги по виведенню рослинності на тілі. Мы з радістью чекаемо на сеансах и жінок, і чоловіків. Забеспечим комфортні умови, підбираємо для вас оптимальну процедуру і проведемо її в належному вигляді. Наших клієнтів обов’язково порадує грамотний сервіс та прийнятні ціни.

вартість послуг лазерної епіляції тіла

Золотий стандарт

Лазерна епіляція тіла Ореол молочних залоз: 190 грн.

Лазерна епіляція тіла Декольте: 200 грн.

Лазерна епіляція тіла Груди: 320 грн.

Лазерна епіляція тіла Білая лінія живота: 245 грн.

Лазерна епіляція тіла Половина живота: 340 грн.

Лазерна епіляція тіла Живіт: 450 грн.

Лазерна епіляція тіла Плечі: 470 грн.

Лазерна епіляція тіла Спина: 980 грн.

Лазерна епіляція тіла Крижова область: 310 грн.

Лазерна епіляція тіла Нижня частина спини: 520 грн.

Лазерна епіляція тіла Сідниці: 600 грн.

Залишилися питання? З радістю відповімо!

 


0 комментариев

  Оставить комментарий

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  КОНСУЛЬТАЦИЯ СПЕЦИАЛИСТА ПО ФОТО


  ×
  ЗАПИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ

  ×
  ЗАПИСЬ ОНЛАЙН

  ×