ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ

Лазерная Эпиляция Лица

Лазерная Эпиляция Лица

Лицо - наша визитная карточка. Рост нежелательных темных волос на лице у женщин является следствием не только генетических факторов, но и гормональных изменений в организме. Темные волосы на лице всегда заметны, их не спрятать под тональным кремом и не скрыть одеждой.

Читать далее
Лазерная эпиляция бикини

Лазерная эпиляция бикини

Удаление волос на теле носит не только эстетический, но и гигиенический характер. Можно устранить дискомфорт, повышенное потоотделение, зуд и другие неприятные моменты. Сегодня избавление от нежелательной растительности волнует не только женщин, но и мужчин. Они прибегают к разным способом эпиляции и депиляции даже в зоне бикини.

Читать далее
Лазерная эпиляция ног

Лазерная эпиляция ног

По популярности лазерная эпиляция ног в наших салонах занимает третье место после подмышечных впадин и зоны бикини.Согласитесь, удалить волосы с ног навсегда – мечта каждой современной женщины. Сколько раз каждая из нас одевала брюки, а не платье только потому, что забыла побрить ноги! А ведь мужчины так любят нас именно в платьях!

Читать далее
Лазерная эпиляция рук

Лазерная эпиляция рук

Наши собеседники обращают внимание на руки не меньше, чем на лицо. Эмоционально жестикулируя, мы еще больше привлекаем взгляд другого человека на зону рук. И если в холодную пору года они скрыты под одеждой, то в весенне-летний период мы видим открытую часть обнаженных рук полностью. И темные волоски здесь ни к чему.

Читать далее
Лазерная эпиляция тела

Лазерная эпиляция тела

И женщины, и мужчины хотят быть красивыми и ухоженными. Они делают маникюр, посещают парикмахеров и стилистов, приходят на массажи и косметологические процедуры. Но есть еще одна вещь, к которой они прибегают. Речь идет об удалении волос на теле. Это необходимо не только с точки зрения эстетики, но и гигиены.

Читать далее

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ: КОСМЕТОЛОГІЯ НОВОГО РІВНЯ

Позбутися від небажаного волосся на тілі мріє кожна жінка, яка бажає відчувати себе привабливою. Найбільш прогресивним і безпечним способом вирішення цієї проблеми є лазерна епіляція. Процедура проводиться за допомогою сучасної апаратури і вважається золотим стандартом для кращих клінік і салонів краси.

Косметологічний центр «ЛазерОк» використовує в своїй роботі новітнє обладнання – діодні лазери, які підходять для волосся будь-якого відтінку. Їх унікальна особливість – безболісна епіляція слабопігментованого світлого волосся, а також можливість працювати з засмаглою шкірою. Ми гарантуємо бездоганний результат після проведення декількох сеансів лазерної епіляції в Києві: повне видалення волосків назавжди і шовковисту, гладку шкіру.

Які методи видалення волосся лазером є найефективнішими

Процедура епіляції являє собою точковий вплив променів на волосяні фолікули, що приводить до їх повного руйнування. Найвищий ефект спостерігається при роботі з темними, жорсткими волосками, які максимально контрастують з відтінком шкіри. Якщо ж є необхідність роботи зі світлим волоссям або засмаглою шкірою, проблему допомагає вирішити новітнє обладнання:

 Єдина в Україні система «Soprano Ice» і Елос-епіляція знебарвленого волосків.

Лазерне видалення волосся з темним пігментом шляхом впливу діодним лазером «Lumenis LightSheer».

Епіляція зон з засмаглою шкірою. В даному випадку встановлюють індивідуальні параметри системи «Soprano Ice» і використовується діодна апаратура «Lumenis».

Ексклюзивні умови обслуговування в нашому косметологічному центрі включають також ряд процедур, що проводяться між сеансами депіляції лазером. Вони не лише продовжують ефект, але дозволяють поліпшити стан шкіри.

Кому рекомендовані салонні процедури з лазерної епіляції

Повне видалення небажаного волосся сьогодні популярне не тільки серед жінок, а й серед чоловіків, яким за родом діяльності потрібно бездоганний зовнішній вигляд. За допомогою новітньої апаратури можна працювати з будь-якими ділянками обличчя і тіла, а також легко вирішити проблему посиленого росту волосся при дотриманні важливих правил і умов:

 Якісна епіляція можливо тільки при непошкоджених фолікулах, тому небажано перед процедурою проводити шугарінг або використовувати віск.

 Наявність свіжої засмаги є протипоказанням, тому слід на 2 тижні припинити сонячні ванни.

 Деякі препарати роблять шкіру чутливою до впливу променів, що слід враховувати перед сеансом.

 Обережно проводиться епіляція в зонах, де є багато родимок або пігментні плями.

Якщо ви хочете залишатися доглянутими і прекрасно себе почувати, рекомендуємо обов’язково проконсультуватися з нашим фахівцем до проведення сеансу і уточнити, чи шкідливо вам використовувати лазер. Основними протипоказаннями є: вагітність, захворювання шкіри, варикоз, серцеві недуги у важкій формі і діабет. Під час першого відвідування ви також можете уточнити, скільки сеансів лазерної епіляції вам буде потрібно, і дізнатися ціну повного курсу.

Вартість лазерної епіляції в Києві: види послуг і ціни

У центрі косметології «ЛазерОк» ви можете отримати повний комплекс послуг, що включає: епіляцію лиця, рук, тіла, зони бікіні і ніг з використанням новітніх лазерних систем. Їх вартість і кількість сеансів залежать від конкретної зони, густоти небажаного волосся, а також їх структури і пігментації. Середній курс для жінок і чоловіків становить від 4 до 8 процедур, а для людей з гормональними порушеннями – разові сеанси 1-2 рази на рік.

0 комментариев

Оставить комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

КОНСУЛЬТАЦИЯ СПЕЦИАЛИСТА ПО ФОТО


×
ЗАПИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ

×
ЗАПИСЬ ОНЛАЙН

×