ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ

Лазерна епіляція

Лазерная Эпиляция Лица

Лицо - наша визитная карточка. Рост нежелательных темных волос на лице у женщин является следствием не только генетических факторов, но и гормональных изменений в организме. Темные волосы на лице всегда заметны, их не спрятать под тональным кремом и не скрыть одеждой.

Читать далее
Лазерна епіляція

Лазерная эпиляция бикини

Удаление волос на теле носит не только эстетический, но и гигиенический характер. Можно устранить дискомфорт, повышенное потоотделение, зуд и другие неприятные моменты. Сегодня избавление от нежелательной растительности волнует не только женщин, но и мужчин. Они прибегают к разным способом эпиляции и депиляции даже в зоне бикини.

Читать далее
Лазерна епіляція

Лазерная эпиляция ног

По популярности лазерная эпиляция ног в наших салонах занимает третье место после подмышечных впадин и зоны бикини.Согласитесь, удалить волосы с ног навсегда – мечта каждой современной женщины. Сколько раз каждая из нас одевала брюки, а не платье только потому, что забыла побрить ноги! А ведь мужчины так любят нас именно в платьях!

Читать далее
Лазерна епіляція

Лазерная эпиляция рук

Наши собеседники обращают внимание на руки не меньше, чем на лицо. Эмоционально жестикулируя, мы еще больше привлекаем взгляд другого человека на зону рук. И если в холодную пору года они скрыты под одеждой, то в весенне-летний период мы видим открытую часть обнаженных рук полностью. И темные волоски здесь ни к чему.

Читать далее
Лазерна епіляція

Лазерная эпиляция тела

И женщины, и мужчины хотят быть красивыми и ухоженными. Они делают маникюр, посещают парикмахеров и стилистов, приходят на массажи и косметологические процедуры. Но есть еще одна вещь, к которой они прибегают. Речь идет об удалении волос на теле. Это необходимо не только с точки зрения эстетики, но и гигиены.

Читать далее

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ: КОСМЕТОЛОГІЯ НОВОГО РІВНЯ

Позбутися від небажаного волосся на тілі мріє кожна жінка, яка бажає відчувати себе привабливою. Найбільш прогресивним і безпечним способом вирішення цієї проблеми є лазерна епіляція. Процедура проводиться за допомогою сучасної апаратури і вважається золотим стандартом для кращих клінік і салонів краси.

Косметологічний центр «ЛазерОк» використовує в своїй роботі новітнє обладнання – діодні лазери, які підходять для волосся будь-якого відтінку. Їх унікальна особливість – безболісна епіляція слабопігментованого світлого волосся, а також можливість працювати з засмаглою шкірою. Ми гарантуємо бездоганний результат після проведення декількох сеансів лазерної епіляції в Києві: повне видалення волосків назавжди і шовковисту, гладку шкіру.

Які методи видалення волосся лазером є найефективнішими

Процедура епіляції являє собою точковий вплив променів на волосяні фолікули, що приводить до їх повного руйнування. Найвищий ефект спостерігається при роботі з темними, жорсткими волосками, які максимально контрастують з відтінком шкіри. Якщо ж є необхідність роботи зі світлим волоссям або засмаглою шкірою, проблему допомагає вирішити новітнє обладнання:

Лазерна епіляція Єдина в Україні система «Soprano Ice» і Елос-епіляція знебарвленого волосків.

Лазерна епіляціяЛазерне видалення волосся з темним пігментом шляхом впливу діодним лазером «Lumenis LightSheer».

Лазерна епіляціяЕпіляція зон з засмаглою шкірою. В даному випадку встановлюють індивідуальні параметри системи «Soprano Ice» і використовується діодна апаратура «Lumenis».

Ексклюзивні умови обслуговування в нашому косметологічному центрі включають також ряд процедур, що проводяться між сеансами депіляції лазером. Вони не лише продовжують ефект, але дозволяють поліпшити стан шкіри.

Кому рекомендовані салонні процедури з лазерної епіляції

Повне видалення небажаного волосся сьогодні популярне не тільки серед жінок, а й серед чоловіків, яким за родом діяльності потрібно бездоганний зовнішній вигляд. За допомогою новітньої апаратури можна працювати з будь-якими ділянками обличчя і тіла, а також легко вирішити проблему посиленого росту волосся при дотриманні важливих правил і умов:

Лазерна епіляція Якісна епіляція можливо тільки при непошкоджених фолікулах, тому небажано перед процедурою проводити шугарінг або використовувати віск.

Лазерна епіляція Наявність свіжої засмаги є протипоказанням, тому слід на 2 тижні припинити сонячні ванни.

Лазерна епіляція Деякі препарати роблять шкіру чутливою до впливу променів, що слід враховувати перед сеансом.

Лазерна епіляція Обережно проводиться епіляція в зонах, де є багато родимок або пігментні плями.

Якщо ви хочете залишатися доглянутими і прекрасно себе почувати, рекомендуємо обов’язково проконсультуватися з нашим фахівцем до проведення сеансу і уточнити, чи шкідливо вам використовувати лазер. Основними протипоказаннями є: вагітність, захворювання шкіри, варикоз, серцеві недуги у важкій формі і діабет. Під час першого відвідування ви також можете уточнити, скільки сеансів лазерної епіляції вам буде потрібно, і дізнатися ціну повного курсу.

Вартість лазерної епіляції в Києві: види послуг і ціни

У центрі косметології «ЛазерОк» ви можете отримати повний комплекс послуг, що включає: епіляцію лиця, рук, тіла, зони бікіні і ніг з використанням новітніх лазерних систем. Їх вартість і кількість сеансів залежать від конкретної зони, густоти небажаного волосся, а також їх структури і пігментації. Середній курс для жінок і чоловіків становить від 4 до 8 процедур, а для людей з гормональними порушеннями – разові сеанси 1-2 рази на рік.

0 комментариев

Оставить комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

КОНСУЛЬТАЦИЯ СПЕЦИАЛИСТА ПО ФОТО


×
ЗАПИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ

×
ЗАПИСЬ ОНЛАЙН

×