Лазерна епіляція «Еліт»

Даний вид епіляції підходить для густо посаджених волосся, зон, де волосся росте різної товщини і цибулини залягають на різній глибині - бікіні, ноги

На пахви «ЕЛІТ» не ефективний – на цій зоні все волосся приблизно однакової товщини і залягають на одній глибині – отже, будуть видалятися рівномірно.

Лазерна епіляція стандарту «ЕЛІТ» – це двоетапна лазерна епіляція, абсолютно новий підхід в видалення небажаного волосся.

Даний вид епіляції дозволяє зробити акцент не тільки на найжорсткіші і темне волосся (цибулини), але і на більш тонкі, які при звичайній лазерної епіляції видаляються складніше.

Лазерний промінь ефективно поглинається більш великими, темними, самими зрілими на момент процедури цибулинами. Саме ці цибулини забирають на себе більшу частину енергії. Тому перший етап процедури спрямований на видалення більш жорстких, темних цибулин, а другий етап – на видалення більш світлих, тонких цибулин. При цьому лікар працює на інших параметрах, спеціально розроблених для даного виду лазерної епіляції.

ЧОМУ ВАМ ТРЕБА ЗАЧЕКАТИ 3 ТИЖНЯ МІЖ ВІЗИТАМИ?

Друга процедура робиться тільки після того, як все волосся, цибулини яких були зруйновані під час першого етапу процедури повністю випадуть (в середньому цей процес займає 2-2,5 тижні).

Через 3 тижні другий етап процедури дає максимальний ефект, тому необхідно СУВОРО дотримуватися графіка.

ЧОМУ ЦЕ ВИГІДНО?

Тому що паралельно з жорстким волоссям відразу ж видаляються і тонке волосся, загальна тривалість курсу процедур скорочується майже вдвічі !!! Плюс, це дозволяє вам економити!

СЕКРЕТ ЕФЕКТИВНОСТІ ДВУХЕТАПНОЇ ПРОЦЕДУРИ

Цибулини залягають на різних рівнях, мають різний цикл зростання, товщину і колір. Під час першого з двох етапів самі товсті, найжорсткіші та найтемніші волосся (фолікули) забирають на себе (поглинають) більшу частину енергії, яка їх безповоротно руйнує. Товсті цибулини не дають отримати достатньо енергії більш дрібним фолікулів (як в лісі крони великих дерев загороджують від сонячного світла крони більш дрібних). Як результат – видаляються саме темні, жорсткі волосся краще всього. Якщо поруч розташовувалася цибулинка поменше, на неї пішло енергії менше. Тому 2-ий процедурою ми видаляємо ті волосся, які на момент 1-ого сеансу були дрібними, але вже були.

До наступного сеансу через 6-8-10 тижнів – виростають волосся з абсолютно нових матриць, які в момент минулих двох сеансів були сплячими або перебували в зародковому стані.

ЯКИЙ РЕЗУЛЬТАТ ВИ ПОБАЧИТЕ?

Гладка, ніжна шкіра без подразнення, без врослого волосся, без ефекту «синьої бороди», без порізів і білих гнійників 🙂 практично в 2 рази швидше у порівнянні з будь-яким іншим видом епіляції!

Комфортний перехід на лазерну епіляцію після воску, пінцета, шугаринга (без необхідності «відрощування» волосся і дискомфорту від щетини).

АЛЕ САМЕ ГОЛОВНЕ - КОМФОРТ І ВПЕВНЕНІСТЬ В СВОЇЙ ПРИВАБЛИВОСТІ І ВЕЛИЧЕЗНА ЕКОНОМІЯ ЧАСУ - ВАМ ДІЙСНО БІЛЬШЕ НЕ ПОТРІБНА БРИТВА!

0 комментариев

КОНСУЛЬТАЦИЯ СПЕЦИАЛИСТА ПО ФОТО


×
ЗАПИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ

×
ЗАПИСЬ ОНЛАЙН

×