Кріоліфтинг та кріоомолодження

Кріоліфтінг – боротьба зі зморшками з допомогою холоду

Розробки в області косметології проводяться постійно. За останній час з’явилося багато способів повернути тонус и пружність шкіри, позбавитися від зморшок и плям. Одним з них є кріоліфтінг. Він представляє собою методику омолодження обличчя з допомогою низької температури. Его відносять до без ін’єкційної мезотерапії.

 

Чим допомагає спосіб?

 

Він спрямований на оновлення зовнішніх и внутрішніх шарів шкіри, запускає природний процес омолодження клітин. На процедурі також використовують лікарські засоби, які доставляють живильні речовини в глибокі шари тканин. Сама методика абсолютно безпечна і не травмонебезпечна. Є чудовою альтернативою уколів и хірургічного втручання.

 

Проведення терапії холодом в центрі ЛазерОк

 

Послуги кріоліфтінгу або кріоомолодження пропонують і в нашому центрі ЛазерОк. У нас працюють досвідчені косметологи, Які підберуть індивідуальний підхід до кожного клієнта. На сеансі використовують косметичні гелі та сироватки, препарати з вмістом поживних речовин, вітамінів и фруктових кислот. Засоби підбирають з урахуванням особливостей шкіри и організму пацієнта.

 

Процедура проводитися поетапно.

 

  1. Зняття макіяжу и очищення обличчя.
  2. Нанесення активних препаратів.
  3. Вплив на ділянки спеціальнім пристроєм.

Під час сеансу температура самого пристрою повинна становить від 0 до -20 градусів. Це треба для того, щоб зробити потрібні процеси в шкірних покривах і не травмувати обличчя. Повний курс складається з 8-10 процедур. Робить їх необхідно два рази на тиждень. Щоб ефект був краще, в поєднанні з кріоліфтінгом можна використовувати мезотерапію або хімічний пілінг.  Для чого точно знадобиться омолодження холодом? Є кілька моментів:  розгладження зморшок;  підтяжка шкіри;  корекція овалу обличчя;  поліпшення кольору і структури шкіри;   відновлення після операції або косметологічної процедури. Досвідчені косметологи знають, що кріоомолодження підходить далеко не кожному пацієнтові. Існують особливості, на які обов’язково варто звернути увагу. Процедуру не пропонують людям з поганою згортанням крови, з герпесом, атеросклерозом, алергією на холод. Також методика протипоказана пацієнтам з гостра вірусними и інфекційними захворюваннями. У нашому центрі обов’язково зроблять акцент на таких моментах. Якщо у пацієнта немає віще перелічених проблем, він цілком зможє дозволити собі кріоліфтінг.

 

Вартість одного сеансу залежить від того, що самє вибере клієнт – кріоомолодження по гелю або кріотерапію шкіри обличчя з повним загальним відходом. Фахівці ЛазерОк обов’язково проведуть сеанс таким чином, щоб людина залишилась задоволена результатом.