Косметологія обличчя

Ліфтинг обличчя- Послуги косметологічні і поліпшенню їх СТАНУ ШКІРИ

З віком шкіра втрачає пружність і еластичність, тьмяніє, покривається зморшками і пігментними плямами. Такі проблеми характерні не лише для жінок, але і чоловіків. Молодість повернути неможливо, але є способи подарувати особі красивий і здоровий вид. Для цього необхідно проводити процедури ліфтинга. Завдяки ним можна прибрати зморшки і розгладити шкірні покриви, усунути вікові зміни, досягти омолоджуючого ефекту. Після покращується контур обличчя, зникає друге підборіддя, активується вироблення еластину і колагену, повертається здоровий колір. Популярні види ліфтинга – що пропонують в салонах і клініках?

Одними з дієвих видів ліфтинга є мікроструми, кріолифтинг і ультрафонофорез.

Що вони є?

Мікроструми – вид фізіотерапії, яка потрібна для омолоджування шкіри за допомогою імпульсного струму низької напруги. У процесі застосовують спеціальні електроди і препарати, які виконують функцію провідників. Дія спрямована на кровоносні і лімфатичні судини, клітини і м’язові волокна. Кріолифтинг – метод омолоджування шкіри за допомогою криовоздействия. Має іншу назву – безинъекционная мезотерапия. Частіше усього його застосовують в період відновлення після лазерної шліфовки або хімічного пілінгу. Абсолютно безпечний і не призводить до травм. Ультрфонофорез – процедура, при якій використовують ультразвукові хвилі і косметологічні препарати. Завдяки ній розпушується і прогрівається структура тканини, підвищується проникність клітинних мембран, посилюється транспортування рідин і елементів, покращується мікроциркуляція крові, зменшуються запалення і висипання.

Центр лазерної епіляції і косметології ЛазерОк пропонує жінкам і чоловікам скористатися якісними послугами лифтинга.  Наші фахівці готові провести:  чищення і догляд за шкірою обличчя;  криолифтинг або криоомоложение;  пілінг;  ультрафонофорез;  фотоомолоджування;  масаж. До кожного клієнта подбираються індивідуальний підхід, за рахунок чого досягається кращий результат. Лифтинг підходить практично кожній людині незалежність від підлоги, віку, типу і кольору шкіри.

Скористатися його перевагами слід тим, у кого обвиснув контур обличчя, лінія підборіддя стала нечіткою і розпливчатою, шкірні покриви втратили еластичність, з’явилися багато зморшок, є інші вікові зміни. У центрі ЛазерОк клієнтові підберуть оптимальну процедуру лифтинга. Одним знадобиться мікроструми або ультразвук, іншим – досить масажу і звичайного чищення. Все залежить від стану шкіри, особливостей організму людини, ділянки проведення процедури. Наші фахівці обов’язково допоможуть повернути молодість і красу.