УЛЬТРАФОНОФОРЕЗ

УЛЬТРАФОНОФОРЕЗ — ІННОВАЦІЙНА ТЕХНІКА В СВІТІ КОСМЕТОЛОГІЇ

У боротьбі за гарний і доглянутий вигляд шкіри застосовують численні засоби на трав’яній і синтетичній основі, пристрої та апарати. Останнім часом високим попитом користується методика ультрафонофорез. Вона являє собою фізіотерапію і частина апаратної косметології. Заснована на впливі лікарських і косметичних препаратів в сукупності з ультразвуком.

На тканину шкіри виробляються механічні коливання, які мають частоту більше 16 кГц. Завдяки цьому підвищується проникність судин і шкіри для того, щоб в них надійшли лікарські речовини. Також така процедура в кілька разів підвищує активність використовуваного препарату. Техніка забезпечує прогрівання, насичує тканини киснем, підвищує еластичність шкіри і створює глибокий мікромасаж.

Курс ультрафонофореза в центрі ЛазерОк

У центрі лазерної епіляції і косметології ЛазерОк надаються якісні послуги ультрафонофореза. Курс лікування коливається від 5 до 15 процедур. Все залежить від типу і кольору шкіри, її стану, області застосування і розмірів оброблюваної ділянки. Перший ефект помітний вже через 4-5 сеансів. Повторне відвідування центру рекомендовано через 3-5 місяців.

Процедура є безпечною і безболісною. Вона підходить багатьом людям. Методика покликана боротися з такими проблемами:

Ультрафонофорез розтяжки і рубці;

Ультрафонофорез порушення жирового обміну;

Ультрафонофорез целлюліт;

Ультрафонофорез вугрі і висипи;

Ультрафонофорез реабілітація шкіри після хірургії;

Ультрафонофорез порушення лімфовідтоку і кровообігу.

Косметологи радять користуватися не тільки можливостями ультрафонофореза, а й ультразвукового очищення. Це необхідно для того, щоб результат був більш помітним, а ефект – тривалим.

Ультрафонофорез

Особливості техніки - помітний результат після процедури

Складається процедура з декількох етапів. На сеансі клієнта чекає наступне:

Ультрафонофорез Очищення і зняття макіяжу.

УльтрафонофорезОбробка шкіри антисептиком.

Ультрафонофорез Нанесення лікарського препарату.

Ультрафонофорез Застосування апарату.

Ультрафонофорез Зволоження шкіри захисним кремом.

Після проходження курсу у пацієнтів зменшується глибина зморшок, зникають набряки обличчя, нормалізується кислотне середовище на поверхні шкірних покривів, підвищується тонус, видаляються запалення і вугрі, поліпшується мікроциркуляція крові, стимулюється клітинна регенерація.

Незважаючи на те що техніка щадна, є деякі протипоказання до застосування. Процедура не підходить клієнтам з кардіостимуляторами та металоконструкціями в кістках. Її не можна проводити на запаленій і пошкодженій шкірі. Ні в якому разі не використовується, якщо у пацієнта респіраторно-вірусна інфекція, порушення серцевого ритму, високий тиск, запалення трійчастого нерва. Також ультрафонофорез не роблять вагітним жінкам.

У нашому центрі враховують всі нюанси, консультують клієнтів і проводять ретельний огляд. Тільки після цього фахівці приступають до роботи. Через короткий час пацієнти помітять поліпшення, а після проходження всього курсу отримають гарну і здорову шкіру.

Деталі й вартість ультрафонофореза

 

 

Ультрафонофорез Час проведення процедури (хв): 30 хвилин.

Ультрафонофорез Необхідна кількість процедур: 5 процедур.

Ультрафонофорез Періодичність між процедурами (днів): 23 дня.

Ультрафонофорез Вартість ультрафонофореза  — 385 грн.

 

 

Залишилися питання? З радістю відповімо!

 


0 комментариев

  Оставить комментарий

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  КОНСУЛЬТАЦИЯ СПЕЦИАЛИСТА ПО ФОТО


  ×
  ЗАПИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ

  ×
  ЗАПИСЬ ОНЛАЙН

  ×