ПІЛІНГ

ПІЛІНГ ЛИЦЯ - МЕТОД ОЧИСТКИ ШКІРИ

Дівчата і жінки зобов’язані доглядати за шкірою в будь-якому віці. Для цього створені лікарські препарати, косметичні засоби і косметологічні техніки. У салонах краси і клініках пропонують послуги з чищення лиця. Однією з найпопулярніших процедур такого типу є пілінг. Його проводять навіть в домашніх умовах.

Він призначений для того, щоб позбутися від відмерлих клітин на поверхні шкіри. Вони живуть 28 днів. Якщо їх вчасно не видалити, відбувається закупорка пір і уповільнення доставки поживних речовин до оновлених клітин. Результатом стає безпосередньо старіння. А ось пілінг допомагає уповільнити цей процес.

Щоб швидко очистити шкіру і налагодити її кровопостачання, потрібно провести відлущування. Для таких цілей застосовують скраби (пілінгові креми). У них містяться частинки, які стирають мертві лусочки і роблять шкіру більш світлою і гладкою на дотик. Процедура проста, практично не травмонебезпечна і безпечна.

Види пілінгу - особливості та переваги

Сьогодні прийнято виділяти чотири види пілінгу:

Пілінг домашній;

Пілінг механічний;

Пілінг хімічний;

Пілінг фізичний.

Варто докладніше зупинитися на кожному з них, щоб зрозуміти особливості і переваги способів.

Домашній. Стандартна процедура з використанням доступних косметичних засобів або створених вручну емульсій. Ефект залежить від того, в якому стані знаходиться шкіра, які обрані компоненти, як часто застосовується речовина.

Механічний. Ділиться на три види: поверхневий, серединний і глибинний. Його суть полягає в апаратному і мануальному очищенні, шліфування шкіри мікрочастинками або спеціальними апаратами. Окремо також виділяють ультразвуковий і вакуумний види пілінгу. Завдяки їм видаляються омертвілі клітини, продукти діяльності сальних і потових залоз, вугрі, а також розкриваються пори.

Хімічний. Являє собою спосіб, при якому відбувається реакція кислот з клітинами поверхневого шару шкіри. Використовують різні типи речовин. Для поверхневого пілінгу молочна, лимонна, винна, гліколева, яблучна, піровиноградна кислота. Для серединного і глибокого – трихлороцтової.

Фізичний. Також ділиться на два види – кріотерапія і лазерне шліфування. У першому випадку застосовують апарат з низькою температурою впливу, а в другому – спеціальні хвилі. Завдяки їм можна позбутися не тільки від зморшок і прищів, а також розтяжок, рубців і шрамів.

Послуги з чищення лиця в центрі ЛазерОк

У центрі лазерної епіляції і косметології ЛазерОк працюють досвідчені косметологи. Вони знають, як правильно робити пілінг. Спеціально для кожного клієнта підберуть оптимальний варіант процедури і приведуть в порядок шкіру обличчя. Ціна одного сеансу залежить від проблемної ділянки і використовуваного засобу.

Крім того, що буде запропонована оптимальна техніка, також косметологи порадять правильний догляд після процедури. Він полягає у використанні слабких розчинів кислот і зволожуючих кремів. Відповідні засоби підбираються з урахуванням особливостей шкірного покриву пацієнта і його організму.

Деталі і вартість пілінгу

 

ПілінгЧас проведення процедури (хв): 40 хвилин.

Пілінг Необхідна кількість процедур: 5 процедур.

Пілінг Періодичність між процедурами (днів): 23 дня.

 

Залишилися питання? З радістю відповімо!

 


0 комментариев

  Оставить комментарий

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  КОНСУЛЬТАЦИЯ СПЕЦИАЛИСТА ПО ФОТО


  ×
  ЗАПИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ

  ×
  ЗАПИСЬ ОНЛАЙН

  ×