КРІОЛІФТИНГ І КРІООМОЛОДЖЕННЯ

КРІОЛІФТИНГ ЛИЦЯ — БОРОТЬБА ЗІ ЗМОРШКАМИ ЗА ДОПОМОГОЮ ХОЛОДУ

Розробки в області косметології проводяться постійно. За останній час з’явилося багато способів повернути тонус і пружність шкіри, позбавитися від зморшок і плям. Одним з них є кріоліфтинг. Він являє собою методику омолодження обличчя за допомогою низької температури. Його відносять до Безін’єкційної мезотерапії.

Чим допомагає спосіб? Він спрямований на оновлення зовнішніх і внутрішніх шарів шкіри, запускає природний процес омолодження клітин. Під час процедури також використовують лікарські засоби, які доставляють живильні речовини в глибокі шари тканин. Сама методика абсолютно безпечна і не травмонебезпечна. Є чудовою альтернативою уколів і хірургічного втручання.

Проведення терапії холодом в центрі ЛазерОк

Послуги Кріоліфтінг або кріоомолодження пропонують і в нашому центрі ЛазерОк. У нас працюють досвідчені косметологи, які підберуть індивідуальний підхід до кожного клієнта. На сеансі вони використовують косметичні гелі та сироватки, препарати з вмістом поживних речовин, вітамінів і фруктових кислот. Засоби підбирають з урахуванням особливостей шкіри і організму пацієнта.
Процедура проводиться поэтапно.

 1. Зняття макіяжу і очищення особи.
 2. Нанесення активних препаратів.
 3. Вплив на ділянки спеціальним пристроєм.

Під час сеансу температура самого пристрою повинна становити від 0 до -20 градусів. Це потрібно для того, щоб зробити потрібні процеси в шкірних покривах і не травмувати обличчя. Повний курс складається з 8-10 процедур. Робити їх необхідно два рази на тиждень. Щоб ефект був кращим, в поєднанні з Кріоліфтінгом можна використовувати мезотерапію або хімічний пілінг.

Показання та протипоказання для омолодження низькою температурою

Для чого точно знадобиться омолодження холодом? Є кілька моментів:

Кріоліфтінг розгладження зморшок;

Кріоліфтінг підтяжка шкіри;

Кріоліфтінг корекція овалу обличчя;

Кріоліфтінг поліпшення кольору і структури шкіри;

Кріоліфтінг відновлення після операції або косметологічної процедури.

Досвідчені косметологи знають, що кріоомолодження підходить далеко не кожному пацієнтові. Існують особливості, на які обов’язково варто звернути увагу. Процедура не пропонують людям з поганою згортанням крові, з герпесом, атеросклерозом, алергією на холод. Також методика протипоказана пацієнтам з гострими вірусними і інфекційними захворюваннями.

У нашому центрі обов’язково зроблять акцент на таких моментах. Якщо у пацієнта немає вищеперелічених проблем, він цілком зможе дозволити собі кріоліфтинг. Вартість одного сеансу становить від 350 до 590 гривень. Все залежить від того, що саме вибере клієнт – кріоомолодження по гелю або кріотерапію шкіри особи з повною загальною відходом. Фахівці ЛазерОк обов’язково проведуть сеанс таким чином, щоб людина залишилася задоволений результатом.

Деталі й вартість кріоліфтінгу

 

 

Кріоліфтінг Час проведення процедури (хв): 30 хвилин.

Кріоліфтінг Необхідна кількість процедур: 5 процедур.

Кріоліфтінг Періодичність між процедурами (днів): 23 дня.

 

Кріоліфтінг Кріоомолодження по гелю (лице)- 350 грн.

Кріоліфтінг Кріоомолодження по гелю (обличчя, шия, декольте) – 420 грн.

Кріоліфтінг Кріотерапія шкіри обличчя + повний догляд (кріоомолодження) –650 грн.

 

Залишилися питання? З радістю відповімо!

 


0 комментариев

  Оставить комментарий

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  КОНСУЛЬТАЦИЯ СПЕЦИАЛИСТА ПО ФОТО


  ×
  ЗАПИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ

  ×
  ЗАПИСЬ ОНЛАЙН

  ×