КОСМЕТОЛОГІЯ ЛИЦЯ

Косметологія лиця

КРИОЛИФТИНГ

Разработки в области косметологии проводятся постоянно. За последнее время появилось много способов вернуть тонус и упругость кожи, избавиться от морщин и пятен.

Читать далее
Косметологія лиця

УЛЬТРАФОНОФОРЕЗ

В борьбе за красивый и ухоженный вид кожи применяют многочисленные средства на травяной и синтетической основах, устройства и аппараты.

Читать далее
Косметологія лиця

ПИЛИНГ

Девушки и женщины обязаны ухаживать за кожей в любом возрасте. Для этого созданы лекарственные препараты, косметические средства и косметологические техники.

Читать далее
Косметологія лиця

ХИМИЧЕСКИЙ ПИЛИНГ

Пилинг не менее важная косметологическая процедура, как и чистка лица. Помимо очищения, он удаляет мертвые клетки, отшелушивает ороговевшие частички и отбеливает кожу.

Читать далее
Косметологія лиця

МИКРОТОКИ

Современная косметология представлена разными видами техник по уходу за кожей. Среди них особого внимания заслуживает микротоковая терапия.

Читать далее

ЛІФТИНГ ЛИЦЯ — ПРОЦЕДУРИ ПО ОМОЛОДЖЕННЮ І ПОЛІПШЕННЮ СТАНУ ШКІРИ

З віком шкіра втрачає пружність і еластичність, тьмяніє, покривається зморшками і пігментними плямами. Такі проблеми характерні не тільки для жінок, але і чоловіків. Молодість повернути неможливо, але є способи подарувати особі красивий і здоровий вигляд. Для цього необхідно проводити процедури ліфтингу.

Вони являють собою способи і методи, спрямовані на відновлення шкіри обличчя. Завдяки їм можна прибрати зморшки і розгладити шкірні покриви, усунути вікові зміни, досягти омолоджуючого ефекту. Після них покращується контур обличчя, зникає друге підборіддя, активується вироблення еластину і колагену, повертається здоровий колір.

Популярні види ліфтингу - що пропонують в салонах і клініках?

Одними з дієвих видів ліфтингу є мікроструми, кріоліфтинг і ультрафонофорез. Що вони собою являють?

Мікроструми – вид фізіотерапії, яка необхідна для омолодження шкіри за допомогою імпульсного струму низької напруги. В процесі застосовують спеціальні електроди і препарати, що виконують функцію провідників. Дія спрямована на кровоносні і лімфатичні судини, клітини і м’язові волокна.

Кріоліфтінг – метод омолодження шкіри за допомогою криовоздействия. Має іншу назву – безін’єкційна мезотерапія. Найчастіше його застосовують в період відновлення після лазерної шліфовки або хімічного пілінгу. Абсолютно безпечний і не призводить до травм.

Ультрфонофорез – процедура, при якій використовують ультразвукові хвилі і косметологічні препарати. Завдяки їй розпушується і прогрівається структура тканини, підвищується проникність клітинних мембран, посилюється транспортування рідин і елементів, поліпшується мікроциркуляція крові, зменшуються запалення і висипання.

Послуги ліфтингу в центрі лазерної епіляції і косметології ЛазерОк

Центр лазерної епіляції і косметології ЛазерОк пропонує жінкам і чоловікам скористатися якісними послугами ліфтингу. Наші фахівці готові провести:

Косметологія лиця чищення і догляд за шкірою обличчя;

Косметологія лиця кріоліфтинг або кріоомолодження;

Косметологія лиця пілінг;

Косметологія лиця ультрафонофорез;

Косметологія лиця фотоомолодження;

Косметологія лиця масаж.

Процедури, які роблять в центрі, мають ряд переваг. Вони мають ліфтинговий, який відновлює, поживний, омолоджуючий, що очищає, зволожуючий, освітлюючий і інші ефекти. До кожного клієнта підбирається індивідуальний підхід, завдяки чому досягається кращий результат.

Ліфтинг підходить практично кожній людині незалежно від статі, віку, типу і кольору шкіри. Скористатися його перевагами слід тим, у кого обвис контур обличчя, лінія підборіддя стала нечіткою і розпливчатою, шкірні покриви втратили еластичність, з’явилося багато зморшок, є інші вікові зміни.

У центрі ЛазерОк клієнту підберуть оптимальну процедуру ліфтингу. Одним знадобиться мікроструми або ультразвук, іншим – досить масажу і звичайної чистки. Все залежить від стану шкіри, особливостей організму людини, ділянки проведення процедури. Наші фахівці обов’язково допоможуть повернути молодість і красу.

0 комментариев

Оставить комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

КОНСУЛЬТАЦИЯ СПЕЦИАЛИСТА ПО ФОТО


×
ЗАПИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ

×
ЗАПИСЬ ОНЛАЙН

×