Кілька слів про існуючі види епіляції

Літо дарує можливість легко і комфортно одягатися. Короткі яскраві топи, міні-спідниці, повітряні сукні, відкриті купальники так необхідні сучасній жінці в її літньому гардеробі. Але, крім цих модних речей, не потрібно забувати про наявність бездоганно гладкою і доглянутої шкіри. Позбутися від небажаних волосся на тілі допомагають різним методам депіляції і епіляції. Про секрети цих процедур ми розповімо нижче.

Бритва
Сучасні леза для гоління здатні швидко і безпечно видалити волосся з різних частин тіла. Виготовляють їх зі спеціального металу, і, часом, одноразовими бритвеними верстатами можна користуватися навіть кілька разів. Людям, які мають чутливою шкірою, проводити гоління вже використаної бритвою не рекомендується, тому що ця процедура може викликати сильне подразнення шкіри. Щоб уникнути появи почервоніння і роздратування, а також щоб уникнути порізів, слід застосовувати при голінні спеціальну пінку або гель.

Електроепілятор
Вибір електроепіляторов настільки великий, що будь-яка людина може підібрати необхідний прилад, виходячи зі своїх потреб і можливостей. Роблячи покупку, варто звернути увагу на наявність підсвічування. Вона дозволяє розгледіти тонкі і короткі волоски. Також потрібно враховувати можливість проведення епіляції в воді, бо її вплив знімає больові відчуття від процедури і не викликає роздратування шкіри.

Воск
Метод воскової епіляції вважається найдавнішим. Найбільш підходяща довжина видаляються волосків повинна становити не менше 1 см, оскільки при іншій довжині волосся процедура може бути менш ефективною і більш болючою. Для того, щоб відростити волоски до необхідної довжини, потрібно 4-6 тижнів. Крім цього слід враховувати тип воску для епіляції. Так, наприклад, для ніжної і чутливої шкіри, а так само для зони бікіні, підійде віск, до складу якого входить алое або ромашка.

Лазерна епіляція
Лазерна епіляція є лідером серед всіх інших способів видалення небажаного волосся. Можна сказати, що, на відміну від неї, все методики є тимчасовими, і тільки курс процедур лазерної епіляції здатний видалити волосся назавжди. Якісна лазерна епіляція проходить з використанням апаратури останнього покоління, яка не тільки перевірена в усьому світі, але і обов’язково сертифікована для використання в Україні. «ЛазерОК» зробив свій вибір на новому поколінні діодних лазерів виробництва фірми Lumenis, світового лідера в області лазерних технологій в медицині і косметології. З цим лазером процедура проходить швидко, результативно і максимально безболісно.