Кавітація

Кавітація

Кавітаційна Ліпосакція – НОВЕ СЛОВО В БОРОТЬБІ З ЗАЙВОЮ ВАГОЮ

Всі хочуть бути підтягнутими і худими. Дієти, фізичні навантаження, спеціальні препарати іноді дійсно допомагають. Але є одна нова технологія, яка в кілька разів ефективніше. Йдеться про кавітації.

Це не що інше, як боротьба із зайвими жировими відкладенням. Метод використовують не тільки в косметології, а й нефрології та стоматології. Його суть полягає в створенні великої кількості бульбашок, які наповнюються газом і паром. Через деякий час вони збільшуються, а потім зовсім випаровуються. За допомогою ультразвукових хвиль впливають на певну ділянку тіла. В результаті цього руйнуються і резонують клітини. Жир, який міститься в них, розріджується і виходить природним шляхом. Особливість методу в тому, що він дозволяє на 2-3 сантиметри зменшити обсяги тіла, знижує вагу, підтягує шкіру і позбавляє від целюліту.

Процедура безпечна і підходить практично кожній людині незалежно від статі і віку. Під час сеансу використовують спеціальний апарат невеликого розміру.

Отриманий результат можна порівняти з хірургічною ліпосакціею, проте при кавітації не потрібно операційне втручання.

Якісні послуги кавітації в центрі ЛазерОк

У центрі лазерної епіляції і косметології ЛазерОк пропонують послуги з позбавлення від зайвого жиру. Клієнт може вибрати кавітацію: в одній зоні; в двох зонах; нижньої частини тіла.

Вартість одного сеансу від 200 гривень.
Все залежить від місця впливу, виду послуги і типу роботи.

Існує ряд свідчень до кавітаційної ліпосакції.

Серед них виділяють такі:

  • целюліт і «апельсинова кірка»
  • в’яле тіло
  • локальні жирові відкладення
  • зайва вага;
  • швидке позбавлення від жиру в певній зоні.

Процедура ідеально підходить, якщо необхідно надіти улюблену сукню і добре виглядати на важливому заході. А найголовніше – ефект помітний вже після першого сеансу.

Правила та вимоги перед і після процедури щодо позбавлення від жиру.
Незважаючи на те що кавітація не вимагає ретельної підготовки, перед процедурою необхідно виконувати деякі рекомендації.

  • Не їсти жирні та гострі страви.
  • Не вживати алкоголь.
  • Пити багато води.
  • Дотримуватися водного режиму і робити фізичні вправи після сеансу.

Метод безпечний практично для кожної людини. Однак є деякі протипоказання.

Ні в якому разі кавітацію не роблять при травмах шкіри і її серйозних  пошкодженнях.

Також не можна проводити процедуру людям з онкологічними захворюваннями, вагітним жінкам і годуючим мамам. При наявності кардіостимуляторів і металевих імплантатів від сеансів потрібно відмовитися. В іншому кавітация допомагає швидко схуднути і отримати гарне тіло. У нашому центрі ЛазерОк фахівці зроблять все можливе, щоб клієнт побачив ефект після першого відвідування і залишився задоволений загальним результатом.