Карлові Вари в центрі Києва

З Чехії з любов’ю

Курорт Карлові Вари відомий своїми гарячими джерелами мінеральної води. Головний секрет джерела-вуглекислота, яка перебуває в ньому у великій кількості. І тепер відновити сон, сили і здоров’я можна в Києві. Ну, а їхати в Карлові Вари зовсім недалеко – пару зупинок до метро «Палац Спорту». У Центрі лазерної епіляції і косметології «ЛазерОК» є справжній карловаровскій джерело, він збагатить ваш організм вуглекислим газом.

Порушення будь-яких функцій організму людини відразу проявляється на нашому зовнішньому вигляді: з’являються зморшки, «кола» під очима, зайві кілограми. Через стреси ми часто страждаємо від безсоння, депресії, втоми, нервозності. Як же Ви здивуєтеся, коли через 30 хвилин після того, як Ви прийміть нашу суху вуглекислу ванну – Ви відчуєте себе такою, що відпочила і свіжою! Strong> Вчені та медики давно відкрили секрет вуглекислого газу, який виводить з організму шлаки і токсини , розщеплює жири, покращує кровообіг різних органів і захисні властивості шкіри, впливає на освіту в крові біологічно активних речовин, регенерує тканини. Суха вуглекисла ванна знижує підвищений артеріальний тиск, впливає на відновлення нервових процесів організму.

Так навіщо ж потрібен вуглекислий газ в організмі?

Всі обмінні процеси (вуглеводний, білковий, жировий, електролітний) поліпшуються і посилюються через підвищення вмісту кисню в артеріальній крові, тканинах і органах. Гемоглобін працює по “бартеру” він віддає кисень клітинам в обмін на вуглекислий газ. Розширення дрібних артерій і капілярів покращує кровообіг різних органів. Під час процедури «Суха вуглекисла ванна« Карлові Вари »вуглекислий газ проникає в організм через шкіру. Накопичуючись, він має місцеву дію на судини і тканини шкіри.

Суха ванна має велику перевагу перед стандартною мокрою ванною. Перш за все-це гігієнічність! Подумайте, скільки людей перебувають з Вами в джерелі! А у нас Ви перебуваєте в індивідуальному пакеті. Другим плюсом є сухість процедури, адже в осінньо-зимовий період це важливо.
Для проведення цієї процедури не існує жодних вікових обмежень, ця процедура не має побічних ефектів і не дає ускладнень. Наші клієнти відзначають не стільки поліпшення якості сну і працездатності, а й лікування таких серйозних захворювань, як псоріаз. Дана процедура ідеально підходить тим, хто переніс сильні захворювання, в післяопераційний період і як ідеальна підготовка організму протистояти епідеміям в осінньо-зимовий період!

Наш Центр — єдина в Києві косметична компанія, що пропонує своїм клієнтам процедуру «Суха вуглекисла ванна« Карлові Вари ». Увечері, запросивши подруг на чашечку кави з Бехеровкой, ви здивуєте їх не тільки своїм чудовим видом, але і докладними розповідями про сьогоднішньому подорожі в Карлові Вари.