МЕЗОТЕРАПІЯ

Мезотерапія

МЕЗОТЕРАПИЯ ЛИЦА

Возрастные изменения достаточно нелегко скрывать. С ними борются не только женщины, но и мужчины. Обычные косметические и лекарственные средства практически бесполезны в таком деле.

Читать далее
Мезотерапія

МЕЗОТЕРАПИЯ ВОЛОС

Волосы — зеркало нашего рациона, они отражают наш образ жизни и текущее состояние здоровья. Неправильное питание, генетическая предрасположенность и эмоциональный стресс, могут отразиться на красоте и здоровье Ваших волос.

Читать далее
Мезотерапія

МЕЗОТЕРАПИЯ БРОВЕЙ

Мода меняется всегда, она непредсказуема и непостоянна, а правильные черты лица играют определяющую роль в создании естественного, привлекательного образа.

Читать далее

МЕЗОТЕРАПІЯ - КОСМЕТОЛОГІЧНИЙ СПОСІБ ПОВЕРНУТИ МОЛОДІСТЬ ШКІРІ

Вікові зміни досить нелегко приховувати. З ними борються не тільки жінки, а й чоловіки. Звичайні косметичних і лікарських засобів практично не приносять користі в такій справі. У зв’язку з цим деякі люди наважуються навіть на операції. Але існує більш щадний спосіб – мезотерапія. У чому її особливість і для чого необхідна?

Методика є косметологічне омолодження, яке спрямоване на профілактику та усунення ознак старіння. Також підходить для підвищення тонусу і пружності шкіри. Під час процедури використовують спеціальні стимулюючі препарати. Їх вводять безпосередньо в проблемні зони.

Історія створення процедури і особливості її проведення

За історичними відомостями, мезотерапія застосовується в Європі більше 50 років. Її абсолютно випадково відкрив доктор Паскаль. Він ввів одному пацієнту знеболююче і зауважив, що воно допомогло позбутися не тільки від болю, а й інших проблем. Особливо широко терапія увійшла в косметологію в кінці 80-х років ХХ століття. Тоді ж було вирішено використовувати її не тільки для омолодження, але і лікування запалень, патологій судинної системи і болю.

Закономірним стає питання, як саме роблять мезотерапію? Для цього необхідна тонка голка. За допомогою неї проводять Мікроін’єкції препарату з біологічно активними речовинами. До останніх відносять гіалуронову кислоту, антиоксиданти, мікроелементи, вітаміни, рослинні екстракти, ферменти. Вони покращують кровообіг і підсилюють вироблення еластину і колагену.

Чому така процедура є ефективною? Справа в тому, що при нанесенні звичайних косметичних і лікарських засобів дія проводиться тільки на верхній шар шкіри. Тільки введення всередину дозволяє активним речовинам впливати на тканини. В результаті таких процесів шкірні покриви омолаживаются, стають більш здоровими і доглянутими.

Ефективні процедури з омолодження в центрі ЛазерОк

Результат після проходження курсу мезотерапії вражає. Можна помітити наступне:

Мезотерапія зникають зморшки;

Мезотерапія зменшується обсяг жирового прошарку;

Мезотерапія поліпшується місцевий кровообіг;

Мезотерапія активізується зростання молодих клітин;

Мезотерапія з’являється легкий стан ейфорії

Ефективна процедура і в тому випадку, якщо потрібно прибрати розтяжки, рубці, вугрі і висипання.

Варто відзначити, що мезотерапія – не єдиний спосіб боротьби з різними проблемами шкіри. Існують також мезоніті і біоревіталізація. Вони надають ліфтинговий, омолоджуючий і зволожуючий ефекти. Після них шкірний покрив стає рівним, гладким і здоровим.

Незважаючи на високий результат процедур, є деякі протипоказання до їх застосування. Варто назвати такі: онкологічні захворювання, аутоімунні хвороби, дерматологічні проблеми, інфекції, індивідуальна непереносимість гіалуронової кислоти, порушення згортання крові, вагітність і період лактації.

Щоб переконатися, чи підходить мезотерапія, мезоніті або биоревитализация саме Вам, варто відвідати центр лазерної епіляції і косметології ЛазерОк. У нас працюють тільки справжні фахівці, які підберуть терапію під конкретного клієнта. Вони проведуть консультації і зроблять огляд. Під час сеансу Ви будете відчувати себе затишно і комфортно. А після процедури помітите вже перший результат.

0 комментариев

Оставить комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

КОНСУЛЬТАЦИЯ СПЕЦИАЛИСТА ПО ФОТО


×
ЗАПИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ

×
ЗАПИСЬ ОНЛАЙН

×