Фотоомолодження

Фотоомолодження

Фотоомолодження- це лікування вікових та інших завад зовнішнього вигляду шкіри світлом! З віком колагенові и еластинові волокна слабшають, розтягуються, руйнуються … становиться видно зміни тургору шкіри, кольору обличчя, з’являються зморшки. В основі процедури фотоомолодження (лікування світлом) – вплив на дерму IPL світла, що приводить до відновлення колагену и еластину шкіри.

Показання до фотоомолодження:

вік від 30-ти років, будь-який вид пігментації (вікова, що виникла після засмаги, веснянки) судинні зірочки дрібні зморшки розширені пори жирна / комбінована шкіра Схильність до висипання, запалення і акне, в’яла, тьмяна шкіра втрата тургору

Результативність:

По закінченню курсу процедур: Покращується загальний стан шкіри: шкіра омолодитися, підтягнеться, зморшки стануть дрібніше звузяться пори, нові еластинові і колагенові волокна підтягнуть овал, шкіра посвітлішає і з’явиться відчуття «сяйва», зникнуть запалення, вугри.

Кількість процедур

Курс 3-7 сеансів, залежних від завдання. Між ними треба почекати, інтервал відновлення 2-4 тижні. Таким чином, завдяки збудованому графіку процедур фотоомолодження, відбуватиметься поступове відновлення шкірного покриву і ми побачимо омолодження. Залежно від проблемної зони и стану шкіри одна процедура займає біля півгодини. Відновного періоду для фотоомолодження немає. Дуже добре поєднується з іншими охолоджуваними процедурами.

Протипоказання

  • онкологічні захворювання
  • захворювання крові
  • цукровий діабет
  • герпес і інші захворювання в стадії загострення
  • вагітність