ФОТОЕПІЛЯЦІЯ

ФОТОЕПІЛЯЦІЯ — СУЧАСНИЙ МЕТОД ВИДАЛЕННЯ ВОЛОССЯ

Небажана рослинність дратує і псує зовнішній вигляд людини. Особливо в тому разі, якщо вона з’являється на обличчі. Чоловіки ставляться до цього простіше. Тим більше сьогодні модно носити бороди і вуса. А ось дівчата і жінки сильно засмучуються, коли помічають на обличчі непотрібні волоски. Гоління, віск, щипання – все це агресивні методи. Вони можуть травмувати шкіру.

Є інша альтернатива – фотоепіляція. Вона являє собою техніку видалення небажаного волосся за допомогою світлових імпульсів високої частоти і інтенсивності. Для цього застосовують спеціальний апарат – «IPL». Абревіатура розшифровується як «Інтенсивний імпульсний Світло». Він випускає світлові хвилі різної довжини – від 580 до 980 нм.

Процедура безпечна, тому що апарат додатково оснащують подвійними фільтрами. Вони потрібні для того, щоб не допускати проходження потужного спалаху. Таким чином легко і просто уникнути появи опіків. І найголовніше: процедура підходить людям з будь-яким кольором волосся і типом шкіри. Результат залишається помітним протягом довгого часу.

Послуги фотоепіляції в київському центрі ЛазерОк

У центрі лазерної епіляції і косметології ЛазерОк пропонують ряд послуг, пов’язаних з фотоепіляцією. Клієнти можуть зупинити вибір на видаленні волосся:

Фотоепіляція над верхньою губою;
Фотоепіляціяіз підборіддя;

Фотоепіляція по лінії нижньої щелепи;

Фотоепіляція на скронях;

Фотоепіляція на щоках;

Фотоепіляція між бровами;

Фотоепіляція брови;

Фотоепіляція на лобі;

Фотоепіляція у вухах;

Фотоепіляція у носі;

Фотоепіляція повністю обличчя;

Фотоепіляція шия.

Спектр послуг дійсно широкий. Ціни коливаються від 80 до 500 гривень. Остаточна вартість залежить від кількості сеансів, місця видалення небажаного волосся, оброблюваної площі.

Кабінети нашого центру обладнані сучасною технікою. Вони стерильні і чисті. Під час процедури клієнт не відчує болю і дискомфорту. Після сеансу він вийде відпочив і задоволеним результатом. Фахівці салону підберуть індивідуальну програму з видалення волосся, щоб ефект був дійсно приголомшливим.

Фотоепіляція на обличчі - помітний результат після першого сеансу

Переваги фотоепіляції виглядають наступним чином.

Фотоепіляція Висока ефективність впливу на фолікул волоска.

Фотоепіляція Проведення на будь-якій ділянці тіла.

Фотоепіляція Видалення на різній глибині.

Фотоепіляція Ефект триває не менше 5 місяців.

Фотоепіляція Відсутність болю і дискомфорту.

Фотоепіляція Час сеансу – максимум 20 хвилин.

Фотоепіляція Відсутність опіків і пошкоджень.

Процедура користується особливим попитом серед багатьох людей. Але є деякі моменти, при яких її проводити не можна. Йдеться про онкологічні захворювання, цукровий діабет, псоріазі, дерматиті, екземі, епілепсії і судомах, активній стадії туберкульозу, захворюваннях крові. Вона менш ефективна, якщо проводиться на темній або засмаглій шкірі.

У нашому центрі обов’язково проконсультують і зроблять огляд. Тоді стане ясно, чи можна вдатися до фотоепіляції. Ми гарантуємо повну безпеку, безболісність і високу ефективність. До кожного клієнта обов’язково буде знайдений підхід, а значить, сеанси пройдуть спокійно і плідно.

0 комментариев

Оставить комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

КОНСУЛЬТАЦИЯ СПЕЦИАЛИСТА ПО ФОТО


×
ЗАПИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ

×
ЗАПИСЬ ОНЛАЙН

×