Епіляція світлого волосся До недавнього часу видалення небажаних світлого волосся було неможливо або ж не мало очікуваного результату від добре розрекламованих процедур. Компанія Lumenis знайшла вихід і представила сучасному косметологічному ринку унікальну процедуру – ексклюзивне видалення тонкого, Пушкова волосся.

Така процедура проводиться на діодному лазері Lumenis Light Sheer, і за 4-8 процедур позбавляє пацієнта від небажаних світлих, Пушкова і сивого волосся на будь-якій зоні тіла.

Перед лазерної епіляції світлого волосся , на відміну від видалення темних і жорстких волосся, пацієнт не повинен виборювати зону, на якій проходитиме процедура. Це означає, що розростання волосся в цій зоні просто виключено.

Не дивуйтеся, якщо при першій процедурі зникне невелика кількість волосся. Результат ви зможете спостерігати після відвідування наступних сеансів.

Видалити світле волосся стало можливо, завдяки ексклюзивному видаленню світлого волосся лазером Lumenis. Гладка, ніжна шкіра, відсутність гармата і врослих волосків гарантовано.