Елос епіляція ніг

Сучасні салони краси та клініки пропонують клієнтам велику кількість методів по позбавленню від волосся на ногах. Одними з найбільш затребуваних є фото і лазерна епіляція. Але іноземні майстри використовують ще один засіб– елос-епіляцію, заснований на видаленні рослинності за допомогою двох видів енергії. Особливість технології в тому, що вона об’єднує переваги двох популярних методів. Під час процедури застосовують апарат, який випромінює радіохвильовий біполярній струм (RF) и IPL-широкосмугове імпульсне світло.

Що відбувається під їх впливом?

Нагрівається и руйнується фолікул. Охолоджується шкіра, тому відсутній біль. Не виникають пігментні плям и опіки завдяки точковий праці. Ефективність процедури доведена багатьма клієнтами по всьому світу. Вона проводитися для видалення волосся не тільки на ногах, но и других ділянках тіла: руках, в зоні бікіні, пахвах, на обличчі. Вперше застосувались її в Ізраїлі, де технологія и була розроблена. Через короткий час метод стали застосовувати в різних куточками планети, а з недавніх пір до неї вдаються и в Україні. Пропозиції стосовно видалення волосся на ногах у центрі ЛазерОк

Наш центр лазерної епіляції и косметології ЛазерОк пропонує клієнтам послуги елос- епіляції на ногах.

Клієнти можуть вибрати процедуру, спрямовану на видалення волосся:

  • з гомілок; з гомілок і колін;
  • з колін;
  • з стегон;
  • повністю з двох ніг;
  • з внутрішньої і зовнішньої сторони стегон.

Метод підходить не тільки жінкам, а й чоловікам. Він безболісній, тому люди з низьких больовім порогом без проблем витримають сеанси. Елос-епіляція складається з декількох етапів. Гоління ніг з допомогою бритви. Нанесення спеціального гелю.

Застосування апарату.

Особливості елос-епіляції: робота з чутливою шкірою и кількість сеансів. Якщо у клієнта чутлива шкіра, за 30-40 хвилин до процедури йому завдають крем- анестетик. Час видалення волосся залежить від їх кількості та величини зони обробки. Всього буде потрібно від 6 до 8 сеансів з перервами в 6-8 тижнів. Це пов’язано з тим, що волосяний покрив росте з різною інтенсивністю в певні фази.

Курс для позбавлення від волосся на ногах складається з:

  • 1 циклу і 3 процедур з перервою в 8 тижнів
  • 4 процедури через 3-4 місяці призначення наступних при необхідності.

У нашому центрі елос-епіляція підбирається в кожному випадку індивідуально. Одним людям потрібно менше сеансів, іншим – більше. Досвідчені фахівці проконсультують з усіх питань і проведуть ретельний огляд. Вони переконаються, що клієнту можна робити процедуру і призначать день сеансу.