Елос епіляція

Дівчата и жінки по всьому світу стикаються з проблемою, зростання небажаного волосся на тілі. У 21 столітті вона хвилює и чоловічу половину людства. І якщо впоратися з рослинністю на пахвах и на ногах досить просто, з зоною бікіні ситуація складніша. Справа в тому, що ця ділянка є чутлива. На ній виникають роздратування і почервоніння. Також висока ймовірність появи врослі волосся. Впоратися з такими проблемними моментами непросто.

Необхідно вдаватися до спеціальних методів, одним з яких є елос-епіляція. Що вона собою представляє? Це вплив струму і світлової ЕНЕРГІЇ на фолікули. З допомогою нагрівання тепло передається на волосся и руйнує їх структуру. Через 7-10 днів повністю випадають.

Особливості методу і перелік послуг з його застосування в центрі ЛазерОк:

Процедура сама по собі безпечна і безболісна. Її можна робити навіть перед важливим заходом, тому що після неї не залишається слідів. Також не потрібен період відновлення. Ефективність методу полягає в тому, що він об’єднав в собі переваги фото- и лазерної епіляції. Завдяки своїм особливостям його можна без проблем застосовувати для позбавлення від рослинності в зоні бікіні. Центр лазерної епіляції и косметології ЛазерОк надає послуги з видалення волосся.

Ми пропонуємо Епіляцію Бікіні:

  • пляжне жіноче по лінії білизни
  • екстра жіноче (статеві губи и складка між сідницями)
  • екстра чоловіче (мошонка и складка між сідницями)
  • повне без лобка жіноче
  • повне жіноче з лобком
  • повне чоловіче

При реєстрації на сайті клієнт отримує п’ятивідсоткову знижку. Завдяки нам тможна значно заощадити и отримати відмінний результат.

У елос епіляції – застосовують монохроматичне світло з певною довжиною хвилі. Вплив декількох видів енергії більш ефективний и приносить найкращий результат. Перевага процедури полягає і в тому, що хвилі не впливають на навколишні тканини. Не зважаючи на ті що смороду розігріваються, Вплив відбувається лише на волосяні фолікулі. Тому на шкірі не залишаються почервоніння, подразнення и прищики. Навіть найбільш чутлива шкіра буде в повну порядку. Щоб позбутися небажаної рослинності в зоні бікіні, слід вибирати не тільки оптимальну процедуру, але і хорошу клініку. Центр лазерної епіляції и косметології ЛазерОк є прекрасним вибором, тому що у нас працюють досвідчені фахівці, кабінети обладнані необхідною технікою, а ціни на послуги порадують будь-який гаманець.