ЕЛОС ЕПІЛЯЦІЯ ТІЛА

Існує кілька способів позбавлення від небажаного волосся: гоління, віск, шугарінг, лазерна епіляція. Але останні десять років в салонах краси та центрах косметології використовують інший метод – елос-епіляцію. Вона являє собою процедуру з видалення рослинності за допомогою світлової енергії та струму. Технологія об’єднує в собі фото- і лазерну епіляцію.

Над її створенням працювали ізраїльські вчені. Завдяки високій ефективності і безболісності процедура набула поширення по всьому світі. Необхідно від 5 до 10 процедур, щоб повністю позбутися від волосся на тілі. Струм і світлова енергія впливають на фолікули за допомогою нагрівання тканин. Під їх впливом відбувається руйнування.

На перший погляд здається, що процедура хвороблива. Однак в апараті встановлено спеціальний охолоджувач, який зводить больові відчуття до мінімуму. Після обробки фолікули гинуть, а через 7-10 днів волосся частково пошкоджуються і випадають. Такий метод безпечний, тому його можна проводити навіть напередодні важливої ​​події.

ПРОЦЕДУРА ВИДАЛЕННЯ ВОЛОССЯ НА ТІЛІ В ЦЕНТРІ ЛАЗЕРОК

У центрі лазерної епіляції і косметології ЛазерОк клієнтам пропонують якісні послуги з видалення волосся на тілі. Клієнти можуть вибрати елос-епіляцію на таких ділянках:

 ореол молочних залоз;

 декольте;

 груди;

 біла лінія живота;

 живот;

 плечі;

 верхня частина спини;

 крижова область;

 сідниці.

Процедура проводиться не тільки на жіночому, але і чоловічому тілі. Представникам сильної половини людства варто звернути на неї увагу. Так як у них часто низький больовий поріг, їм підійде елос-епіляція. Адже вона практично не приносить болю.

Чому варто скористатися такою послугою? Є кілька основних причин:

 мінімальна кількість сеансів;

 можливість видалення волосся на чутливих ділянках;

 вплив на всі типи волосся;

 видалення на смаглявій і засмаглій шкірі;

 безпека і безболісність;

 мінімальний період відновлення.

Плюси центру: чому клієнти вибирають саме нас?

Центр ЛазерОк пропонує якісний сервіс з видалення небажаного волосся на тілі. До нас можуть звернутися клієнти незалежно від статі і віку. Спочатку професіонали салону проконсультують з важливих питань, проведуть огляд і дадуть дозвіл на проведення процедури. Всі кабінети обладнані необхідною технікою. Вони стерильні і комфортабельні.

Клієнтів порадує не тільки ввічливий і досвідчений персонал, а також цінова політика. Вартість послуг демократична. Вона коливається від 160 до 945 гривень. Все залежить від місця проведення епіляції, кількості і стану волосся. Позбутися від небажаної рослинності можна, якщо вибрати наш центр ЛазерОк.

Вартість послуг елос епіляції тіла

 

 Ореол молочних залоз: 160 грн.

 Декольте: 195 грн.

 Груди: 255 грн.

 Біла лінія живота: 245 грн.

 Половина живота: 320 грн.

 Живіт: 425 грн.

 Плечі: 435 грн.

 Спина: 900 грн.

 Крижова область: 280 грн.

 Сідниці: 480 грн.

Залишилися питання? З радістю відповімо!

 0 комментариев

  Оставить комментарий

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  КОНСУЛЬТАЦИЯ СПЕЦИАЛИСТА ПО ФОТО


  ×
  ЗАПИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ

  ×
  ЗАПИСЬ ОНЛАЙН

  ×