ЕЛОС ЕПІЛЯЦІЯ РУК

Найчастіше дівчат і жінок хвилюе небажане волосся на ногах, в паховій зоні, над губою, під пахвами. Іноді доводиться вдаватися і до позбавлення від рослинності на руках. Така процедура потрібна моделям, манекенницям, спортсменам. Але і звичайні люди теж нерідко видаляють волосся в цьому місці. Особливо в тому випадку, якщо вони темні і їх багато.

Сьогодні існує велика кількість способів: віск, звичайне гоління, шугарінг, лазер. Інноваційною розробкою стала елос-епіляція. Зараз вона користується особливим попитом. Що собою являє така процедура? Це не що інше, як технологія видалення волосся, яка заснована на застосуванні хвильової і електричної енергії. Саме завдяки їм руйнується волосяний фолікул.

Творцями елос-епіляції стали ізраїльтяни, а саме компанія Syneron Medical. Використовують її в багатьох салонах і клініках по всьому світу вже більше 10 років. Переваги технології полягають в тому, що вона високоефективна і безпечна. Необхідно всього 5-10 процедур, щоб повністю позбутися від небажаного волосся.

Послуги елос-епіляції на руках надає і наш центр ЛазерОк. Ми пропонує видалити волосся:

Елос епіляція рук по всій довжині;

Елос епіляція рук до ліктя;

Елос епіляція рук під пахвами;

Елос епіляція рук на кистях рук і пальцях.

Процедура однаково підходить чоловікам і жінкам. Після неї практично не залишаються сліди і не потрібен період реабілітації. Сам процес не займає великої кількості часу і не викликає дискомфорту.

ПЕРЕВАГИ ЕЛОС-ЕПІЛЯЦІЇ НА РУКАХ

Елос епіляція рук Застосування сучасного апарату з системою охолодження шкіри.

Елос епіляція рук Відсутність перегріву шкіри.

Елос епіляція рук Процедура не вимагає підготовки.

Елос епіляція рук Відсутність побічних ефектів.

Елос епіляція рукМожна застосовувати для видалення Пушкового волосся.

Елос епіляція рук Комплексний курс дозволяє повністю позбутися від рослинності.

Де пройти безпечну процедуру - в центрі лазерної епіляції і косметології ЛазерОк

Елос-епіляція в кілька разів ефективніше воскового видалення, гоління і шугаринга. Вона не поступається навіть лазерній, а в деяких ситуаціях навіть краще. Найголовніше, вартість процедури приваблива. У нашому центрі ціни коливаються від 140 до 610 гривень. Все залежить від місця проведення і особливостей організму людини.

Записатися на прийом можна за телефоном або безпосередньо через сайт. Спочатку клієнт отримає необхідні консультації і пройде огляд у фахівців. Це потрібно для того, щоб зрозуміти, наскільки підходить епіляція клієнту, чи не призведе вона до ускладнень. У нашому центрі людина не тільки отримає якісні послуги, але і як слід відпочине.

Вартість послуг елос епіляції рук

 

 

Елос епіляція рук Руки до ліктя: 435 грн.

Елос епіляція рук Руки повністью: 600 грн.

Елос епіляція рук Пахви: 290 грн.

Елос епіляція рук Кисті і пальці рук: 155 грн.

 

Залишилися питання? З радістю відповімо!

 


0 комментариев

  Оставить комментарий

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  КОНСУЛЬТАЦИЯ СПЕЦИАЛИСТА ПО ФОТО


  ×
  ЗАПИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ

  ×
  ЗАПИСЬ ОНЛАЙН

  ×