ЕЛОС ЕПІЛЯЦІЯ РУК

Найчастіше дівчат і жінок хвилюе небажане волосся на ногах, в паховій зоні, над губою, під пахвами. Іноді доводиться вдаватися і до позбавлення від рослинності на руках. Така процедура потрібна моделям, манекенницям, спортсменам. Але і звичайні люди теж нерідко видаляють волосся в цьому місці. Особливо в тому випадку, якщо вони темні і їх багато.

Сьогодні існує велика кількість способів: віск, звичайне гоління, шугарінг, лазер. Інноваційною розробкою стала елос-епіляція. Зараз вона користується особливим попитом. Що собою являє така процедура? Це не що інше, як технологія видалення волосся, яка заснована на застосуванні хвильової і електричної енергії. Саме завдяки їм руйнується волосяний фолікул.

Творцями елос-епіляції стали ізраїльтяни, а саме компанія Syneron Medical. Використовують її в багатьох салонах і клініках по всьому світу вже більше 10 років. Переваги технології полягають в тому, що вона високоефективна і безпечна. Необхідно всього 5-10 процедур, щоб повністю позбутися від небажаного волосся.

Послуги елос-епіляції на руках надає і наш центр ЛазерОк. Ми пропонує видалити волосся:

 по всій довжині;

 до ліктя;

 під пахвами;

 на кистях рук і пальцях.

Процедура однаково підходить чоловікам і жінкам. Після неї практично не залишаються сліди і не потрібен період реабілітації. Сам процес не займає великої кількості часу і не викликає дискомфорту.

ПЕРЕВАГИ ЕЛОС-ЕПІЛЯЦІЇ НА РУКАХ

 Застосування сучасного апарату з системою охолодження шкіри.

 Відсутність перегріву шкіри.

 Процедура не вимагає підготовки.

 Відсутність побічних ефектів.

Можна застосовувати для видалення Пушкового волосся.

 Комплексний курс дозволяє повністю позбутися від рослинності.

Де пройти безпечну процедуру - в центрі лазерної епіляції і косметології ЛазерОк

Елос-епіляція в кілька разів ефективніше воскового видалення, гоління і шугаринга. Вона не поступається навіть лазерній, а в деяких ситуаціях навіть краще. Найголовніше, вартість процедури приваблива. У нашому центрі ціни коливаються від 140 до 610 гривень. Все залежить від місця проведення і особливостей організму людини.

Записатися на прийом можна за телефоном або безпосередньо через сайт. Спочатку клієнт отримає необхідні консультації і пройде огляд у фахівців. Це потрібно для того, щоб зрозуміти, наскільки підходить епіляція клієнту, чи не призведе вона до ускладнень. У нашому центрі людина не тільки отримає якісні послуги, але і як слід відпочине.

Вартість послуг елос епіляції рук

 

 

 Руки до ліктя: 435 грн.

 Руки повністью: 600 грн.

 Пахви: 290 грн.

 Кисті і пальці рук: 155 грн.

 

Залишилися питання? З радістю відповімо!

 0 комментариев

  Оставить комментарий

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  КОНСУЛЬТАЦИЯ СПЕЦИАЛИСТА ПО ФОТО


  ×
  ЗАПИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ

  ×
  ЗАПИСЬ ОНЛАЙН

  ×