ЕЛОС ЕПІЛЯЦІЯ БІКІНІ

Дівчата и жінки по всьому світу зіштовхуються з проблемою зростання небажаного волосся на тілі. У 21 столітті вона хвилює і чоловічу половину людства. І якщо впоратися з рослинністю під пахвами и на ногах досить просто, з зоною бікіні ситуации складніше. Справа в тому, что ця ділянка є чутливою. На ній виникають роздратування и почервоніння. Також висока ймовірність поява врослих волосин.

Впоратися з такими проблемними моментами непросто. Необхідно вдаватся до спеціальніх методів, одним з якіх є Елос-епіляція. Що вона собою представляе? Це Вплив Струму и світлової енергії на фолікули. За допомогою нагрівання тканини тепло передається на волосся и руйнує їх структуру. Через 7-10 днів вони Повністю випадають.

ОСОБЛИВОСТІ МЕТОДУ І ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ З ЙОГО ВИКОРИСТАННЯМ В ЦЕНТРІ ЛАЗЕРОК

Процедура сама по собі безпечна і безболісна. Її можна робити навіть перед важливим заходом, тому що після неї не залишається слідів. Також не потрібний період відновлення. Ефективність методу полягає в тому, що він об’єднав в собі переваги фото- і лазерної епіляції. Завдяки своїм особливостям його можна без проблем застосовувати для позбавлення від рослинності в зоні бікіні.

Центр лазерної епіляції і косметології ЛазерОк надає послуги з видалення волосся. Ми пропонуємо бікіні:

Елос епіляція бікіні «Пляжне жіноче» по лінії трусиків;

Елос епіляція бікіні «Екстра жіноче» (статеві губи і складка між сідницями);

Елос епіляція бікіні «Екстра чоловіче» (мошонка і складка між сідницями);

Елос епіляція бікіні «Повне без лобка жіноче»;

Елос епіляція бікіні «Повне жіноче з лобком»;

Елос епіляція бікіні «Повне чоловіче».

Різниця між елос- і лазерною видами епіляції

Багато клієнтів запитують, у чому різницями між елос- і лазерною епіляціею. У першому випадку використовують світловий пучок, який складається з хвиль різної довжини – від 580 до 980 нм. А ось у другому – застосовують монохроматичне світло з певною довжиною хвиль. Вплив декількох видів енергії більш ефективно і приносить найкращий результат.

Перевага процедури полягає і в тому, що хвилі не впливають на навколишні тканини. Незважаючи на те що вони розігріваються, вплив відбувається лише на волосяні фолікули. Тому на шкірі не залишаються почервоніння, подразнення і прищиків. Навіть найбільш чутлива шкіра буде в повному порядку.

Щоб позбутися від небажаної рослинності в зоні бікіні, слід вибирати не тільки оптимальну процедуру, але і хорошу клініку. Центр лазерної епіляції і косметології ЛазерОк є прекрасним вибором, тому що у нас працюють досвідчені фахівці, кабінети обладнані необхідною технікою, а ціни на послуги порадують будь-який гаманець.

Вартість послуг елос епіляції бікіні

 

 

Елос епіляція бікіні Пляжне бікіні: 475 грн.

Елос епіляція бікіні Екстра жіноче бікіні: 355 грн.

Елос епіляція бікіні Повне бікіні (без лобка): 650 грн.

Елос епіляція бікіні Повне бікіні: 745 грн.

 

Залишилися питання? З радістю відповімо!

 


0 комментариев

  Оставить комментарий

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  КОНСУЛЬТАЦИЯ СПЕЦИАЛИСТА ПО ФОТО


  ×
  ЗАПИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ

  ×
  ЗАПИСЬ ОНЛАЙН

  ×