Кавітація в підтримку ласунів

Сьогодні можна їсти улюблені солодощі і не думати про наслідки! вистачить себе обмежувати. Головне тільки в міру 🙂 Адже кавітація – ультразвукове розщеплення жирових клітин, максимально ефективно і абсолютно безболісно допоможе прибрати зайві сантиметри в потрібних місцях !.

Ультразвук використовується в медицині і косметології вже дуже давно! І дроблять і виводять каміння з різних областей, і знімають відкладення в стоматології і ще багато всього.

В естетичній медицині використовується так звана акустична кавітація, яка виникає при проходженні акустичної хвилі великої інтенсивності. При цьому процесі з’являється кавітаційний бульбашка, який, переміщаючись з потоком рідини в область з більш високим тиском, може схлопнуться. При цьому утворюється ударна хвиля і виділяється велика кількість енергії.

На відміну від оперативної ліпосакції процедура кавітації менш травматична і дешевша. Сьогодні кавітація є її сильним конкурентом, тому що це єдиний терапевтичний метод, за допомогою якого можна домогтися гарного результату. У салонах Центру лазерної епіляції і косметології «ЛазерОК» кавітацію використовують при лікуванні целюліту або з метою прибрати зайві жирові відкладення шляхом впливу низькочастотної ультразвукової (акустичної) хвилі на жирову тканину. Під час процесу схлопування бульбашок усередині клітин відбувається пошкодження клітинних мембран найбільш наповнених жиром, тому що саме вони знаходяться під великою напругою. Молекули жиру, які стали вільні, потрапляють у міжклітинний простір, а звідти виводяться через лімфатичну (90%) і кровоносну (10%) системи. Навіть після першої процедури Ви можете втратити 3-5 см об’єму талії, вивести зі свого організму до 15 см3 жиру. Ефект схуднення буде радувати Ваші очі в наступні дні. Жир в обробленій зоні не накопичується

До свідчень для проведення даної процедури можна віднести: локальні і загальні жирові відкладення, целюліт, доопераційна підготовка або післяопераційна реабілітація після ліпосакції. До переваг кавітації можна віднести: досягнення швидкого видимого естетичного ефекту, атравматичность і відсутність реабілітаційного періоду, висока ефективність, збереження результату на роки.
Існують протипоказання для проведення кавітації: вагітність, лактація, наявність ран або інших ушкоджень шкіри, цукровий діабет в стадії декомпенсації, хронічні інфекційні захворювання, онкологічні захворювання, наявність кардіостимуляторів і металевих імплантатів, захворювання печінки і нирок.