КОМПЛЕКСИ СХУДНЕННЯ

СХУДНЕННЯ В САЛОНІ - КОМПЛЕКСНІ ПРОЦЕДУРИ ДЛЯ ТІЛА

Струнке тіло – мрія багатьох жінок. Не відстають від них і чоловіки. Деякі люди вважають за краще дієти, комусь підходять фізичні навантаження. Але сьогодні можна скористатися ще одним способом – комплексними салонними процедурами. Вони дають хороший результат і тривалий ефект. При цьому для них потрібно менше часу і сил.

Види салонних методів для зменшення обсягу тіла

Популярними видами схуднення є кріотерапія, озонотерапія, пресотерапія і голковколювання. На сеансах використовують ін’єкції, холодні температури, голки. Також прийнято ділити процедури на два види:

Комплекси схуднення апаратні;

Комплекси схуднення СПА.

Мається на увазі використання різних пристроїв, косметичних та лікарських засобів, допоміжних матеріалів. Вже після декількох процедур помітні зміни: тіло стає більш підтягнутим, зменшується обсяг в талії, знижується видимість целюліту

Апаратне схуднення в свою чергу ділиться на такі види:

Комплекси схуднення лімфодренажний масаж;

Комплекси схуднення міостимуляція;

Комплекси схуднення ліпомасаж;

Комплекси схуднення кавітація.

В процессе некоторых из них используется не только определенное устройство, но и ручное воздействие на тело. Благодаря этому увеличивается эффективность процедур.

Що стосується СПА-схуднення, сюди відносять:

Комплекси схуднення масаж;

Комплекси схуднення обгортання;

Комплекси схуднення пілінг;

Комплекси схуднення банні процедури.

Варто докладніше зупинитися на них, щоб зрозуміти їх суть і особливості.

Комплекси схуднення

Характеристика технік СПА-схуднення - комплекс заходів в центрі ЛазерОк

Масаж пропонують практично в кожному салоні краси. Існує велика кількість методик, які не тільки рятують від зайвої ваги, але і оздоровлюють тіло в цілому. Добре поєднується з пілінгом, обгортанням і ароматерапією. Людина відчуває себе відпочив і свіжим.

Обгортання. Найбільш популярними є два види: на основі водоростей і шоколаду. У першому випадку розводять спеціальний порошок, який розслабляє і тонізує тіло. У другому – спочатку проводять розпарювання, потім роблять скрабірованіе і після цього переходять до нанесення шоколадної емульсії. Також для обгортання використовують кави, мед, глину.

Пілінг. Процедура, під час якої використовують різні засоби: гелі, масла, скраби, мило, пасти. У них входять як лікарські і трав’яні, так і мінеральні речовини. Цей метод хороший тільки в тому випадку, якщо використовується в поєднанні з іншими комплексами по схудненню. Однак він відмінно впливає на чистоту і стан шкірного покриву.

Банні процедури. Завдяки високій температурі з людського організму виходять шлаки, зайва волога і токсини. Також прискорюється обмін речовин і сповільнюються процеси старіння. Сьогодні в салонах пропонують різні види процедур. Однією з найпопулярніших вважається «Кедрова бочка». Сюди ж можна віднести і всілякі водні комплекси: солоні ванни, контрастний душ, підводний масаж.

У центрі лазерної епіляції і косметології ЛазерОк пропонують комплексні послуги по схудненню. Можна вибрати такі:

Комплекси схуднення «Легке схуднення» нижня частина тіла;

Комплекси схуднення «Стрункість» нижня частина тіла;

Комплекси схуднення «Стрункість-1» нижня частина тіла;

Комплекси схуднення «Легке схуднення-1»

Вони включають в себе види обгортання, вакуумно-роликовий масаж, суху вуглекислу ванну, кавітацію, ручний масаж і інші методи. Кожному клієнту підберуть індивідуальну програму. Після проходження курсу істотно зменшиться обсяг тіла і покращиться стан фігури.

Вартість комплексів схуднення

 

 

Комплекси схуднення Комплекс “Легке схуднення” – нижня частина тіла: 600 грн.

Комплекси схуднення Комплекс «Стрункість» – нижня частина тіла:  700 грн.

Комплекси схуднення Комплекс «Стрункість-1» – нижня частина тіла: 770 грн.

Комплекси схуднення Комплекс “Легке схуднення-1”: 660 грн.

 

Залишилися питання? З радістю відповімо!

 


0 комментариев

  Оставить комментарий

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  КОНСУЛЬТАЦИЯ СПЕЦИАЛИСТА ПО ФОТО


  ×
  ЗАПИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ

  ×
  ЗАПИСЬ ОНЛАЙН

  ×