АПАРАТНЕ СХУДНЕННЯ

Апаратне схуднення

КАВИТАЦИЯ

Все хотят быть подтянутыми и худыми. Диеты, физические нагрузки, специальные препараты иногда действительно помогают. Но есть одна новая технология, которая в несколько раз результативнее.

Читать далее
Апаратне схуднення

ВАКУУМНО-РОЛИКОВЫЙ МАССАЖ

Идеальным методом моделирования и коррекции фигуры является вакуумно-роликовый массаж. Аппаратным массажем можно сделать то, чего трудно добиться руками.

Читать далее
Апаратне схуднення

RF РАДИОЧАСТОТНЫЙ ЛИФТИНГ

Возрастные изменения кожи не радуют ни одного человека. Коллагеновые волокна со временем расслаиваются и становятся неспособными поддерживать привычный тонус.

Читать далее
Апаратне схуднення

КОМПЛЕКСЫ ПОХУДЕНИЯ

Стройное тело — мечта многих женщин. Не отстают от них и мужчины. Некоторые люди предпочитают диеты, кому-то подходят физические нагрузки. Но сегодня можно воспользоваться еще одним способом — комплексными салонными процедурами.

Читать далее

АПАРАТНЕ СХУДНЕННЯ: ЯК ОТРИМАТИ СТРУНКЕ І КРАСИВЕ ТІЛО?

Незважаючи на те що сьогодні часто повторюють фразу, що потрібно любити себе в будь-якій вазі, жінки і чоловіки все одно прагнуть схуднути. Дієти, таблетки, спортивні зали – представлені методи в рівній мірі використовуються людьми, але не завжди приносять бажаний ефект. Хірургічне втручання теж не варіант. Однак є один дієвий спосіб – апаратне схуднення.

Воно являє собою процедуру по корекції фігури і зниження маси тіла. Варто відразу зазначити, що ефективність досягається тільки в поєднанні з фізичним навантаженням і правильним харчуванням. Особливо великим попитом користується техніка перед пляжним сезоном або важливою подією, коли необхідно виглядати чарівно.

Апаратний метод схуднення заснований на впливі установок, тренажерів і обладнання на організм людини. Їх застосовують як для всього тіла, так і певного проблемної ділянки. Серед усього розмаїття прийнято виділяти такі види:

Апаратне схуднення вакуумний масаж;

Апаратне схуднення пресотерапія;

Апаратне схуднення мезотерапія;

Апаратне схуднення ліпосакція за допомогою ультразвуку;

Апаратне схуднення електроліполіз;

Апаратне схудненняендермологіческій ліпомасаж;

Апаратне схуднення лімфодренаж;

Апаратне схуднення міостимуляція.

Найпопулярнішими є вакуумно-роликовий масаж, радіочастотний ліфтинг, кавітація. Що вони собою являють і наскільки ефективні?

Характеристика популярних видів апаратного схуднення

Вакуумно-роликовий масаж – має другу назву – дренажний. Спеціальний вид, застосований для оздоровлення організму і при хворобах опорно-рухової і лімфатичної системи. Допомагає він і при варикозному розширенні вен. Завдяки йому можна поліпшити приплив крові, трофіку тканин, м’язовий тонус.

Радіочастотний ліфтинг – безопераційне омолодження шкіри. Тіло або особа обробляється спеціальною енергією. Ефект після процедури порівнюється з пластичною операцією. Особливо дієвий метод для боротьби з целюлітом. Принцип заснований на тому, що під впливом електричного струму прогрівається дерма і підшкірно-жирова клітковина. Існує кілька видів ліфтингу із застосуванням радіочастот: термаліфтінг, термаж, радіоліфтінг, термаліфт.

Кавітація – апаратний метод схуднення, при якому використовуються ультразвукові хвилі. Вони спрямовані на руйнування жирових клітин. Перед тим, як приступити до процедури, пацієнтам заміряють тіло. Після закінчення сеансу обсяг зменшується на 1-2 сантиметри. Рекомендується пройти 10 сеансів. Якщо ситуація більш складна, тоді курс продовжують. Все залежить від особливостей будови людини і його побажань.

Послуги схуднення в центрі лазерної епіляції і косметології ЛазерОк

Центр лазерної епіляції і косметології ЛазерОк також пропонує послуги апаратного схуднення. У нас можна вибрати наступне: радіочастотний ліфтинг, вакуумно-роликовий масаж, кавітацію і комплекси схуднення. Процедури підходять не тільки для жінок, але і чоловіків. Вони безпечні і не викликають травм.

Фахівці нашого центру обов’язково проводять огляд. Тільки після цього видається дозвіл на застосування тієї чи іншої техніки схуднення. Під час сеансу пацієнти будуть відчувати себе комфортно і спокійно. До кожного клієнта підбирається індивідуальний підхід. Таким чином можна досягти кращого результату і тривалого ефекту.

0 комментариев

Оставить комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

КОНСУЛЬТАЦИЯ СПЕЦИАЛИСТА ПО ФОТО


×
ЗАПИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ

×
ЗАПИСЬ ОНЛАЙН

×