Знижка по студентському

Юні роки – це роки максималізму. У цей час особливо сильно хочеться добре виглядати. Ми не забули про молоде покоління, і вирішили допомогти йому, зробивши подарунок у вигляді знижки.

Кожному студенту тепер можна прийти в будь-який час в один із салонів ЛазерОк і отримати знижку на будь-яку послугу в розмірі 25%. Для цього треба лише пред’явити студентський квиток.

Запрошуємо всіх студентів, які старанно розраховують свій бюджет, заощаджують, але при цьому прагнуть бути «на висоті», для проведення косметологічних процедур.

Ми позбавляємо від чорних крапок і камедонів, робимо поверхню шкіри рівнішою, шовковистою. При цьому використовуються самі щадні для вашого здоров’я методи.

Відомо, що в певному віці починаються проблеми зі шкірою. Згодом вони можуть самі собою пройти, але буває, що вугрі затримується надовго. Бувають також випадки загострення, при яких на шкірі з’являється запалення, залишаються некрасиві сліди у вигляді ранок і поглиблень. Існує проблема нездорового жирного блиску або навпаки, надмірної сухості.

Але саме в цей період молодим людям хочеться справляти враження і бути чарівними, подобатися оточуючим. Щоб не придбати непотрібних комплексів, необхідно просто звернутися в наш салон. Навіть після одного відвідування результат буде помітний. А якщо провести комплекс процедур, то можна на довгі роки позбутися всіх проблем зі шкірою.

Ще одна затребувана послуга нашого салону – лазерна епіляція. Думаємо, що для студентів і студенток вона буде дуже цікава.

Дівчата часто проводять епіляцію інтимних зон, щоб показати на пляжі всі достоїнства своєї фігури в відкритому купальнику. Але епіляція може знадобитися і в інших випадках.

Волосся видаляють з області пахвових западин, над губою, проводять епіляцію ніг, рук і всього тіла. Найбільша перевага таких процедур в тому, що позбувшись від волосся за допомогою лазера в молодості, ви забудете про них назавжди. Попереду у вас відкривається довга, повна подій життя, і в ній не буде більше зайвих турбот про депіляції.

У студентські роки всі люблять експериментувати, пробувати щось нове, незвідане. Приходьте до нас, і ми розповімо про найсучасніших процедурах, які ви зможете випробувати на собі. Втім, якщо когось приваблює традиційний масаж, то ми будемо раді запропонувати і його.

Записуйтеся на будь-яку послугу, приводите з собою друзів, і не забувайте про знижку в 25%!

Увага! Під час запису обов’язково вказуйте Акцію, по якій ви хочете обслужитися.

Так само в нашому Центрі діє бонусна накопичувальна система. Деталі за тел. 067-22-404-22

Акції та бонуси не сумуються.

0 комментариев

Оставить комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

КОНСУЛЬТАЦИЯ СПЕЦИАЛИСТА ПО ФОТО


×
ЗАПИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ

×
ЗАПИСЬ ОНЛАЙН

×