This is custom heading element

Даний вид епіляції підходить для густо посадженого волосся, зон, де волосся росте різної товщини і цибулини залягають на різній глибині – бікіні, ноги.

Для пахв «ЕЛІТ» не ефективний – на цій зоні всі волоски приблизно однакової товщини і залягають на одній глибині – отже, будуть видалятися рівномірно.

Лазерна епіляція стандарту «ЕЛІТ» – це двоетапна лазерна епіляція, абсолютно новий підхід в видалення небажаного волосся.

Даний вид епіляції дозволяє зробити акцент не тільки на найжорсткіше і темне волосся (цибулини), але і на більш тонке, яке при звичайній лазерній епіляції видаляеться складніше.

Лазерний промінь ефективно поглинається більш великими, темними, самими зрілими на момент процедури цибулинами. Саме ці цибулини забирають на себе більшу частину енергії. Тому перший етап процедури спрямований на видалення більш жорстких, темних цибулин, а другий етап – на видалення більш світлих, тонких цибулин. При цьому лікар працює на інших параметрах, спеціально розроблених для даного виду лазерної епіляції.

Чому вам треба почекати 3 тижні між візитами?

Друга процедура робиться тільки після того, як все волосся, цибулини яких були зруйновані під час першого етапу процедури повністю випадуть (в середньому цей процес займає 2-2,5 тижні).

Через 3 тижні другий етап процедури дає максимальний ефект, тому необхідно СУВОРО дотримуватися графіка.

Чому це вигідно?

Тому що паралельно з жорстким волоссям відразу ж видаляеться і тонке волосся, загальна тривалість курсу процедур скорочується майже вдвічі !!! Плюс, це дозволяє вам економити!

Секрет ефективності двоетапної процедури

Цибулини залягають на різних рівнях, мають різний цикл зростання, товщину і колір. Під час першого з двох етапів самі товсті, найжорсткіші та найтемніші волоски (фолікули) забирають на себе (поглинають) більшу частину енергії, яка їх безповоротно руйнує. Товсті цибулини не дають отримати достатньо енергії більш дрібним фолікулам (як в лісі крони великих дерев загороджують від сонячного світла крони більш дрібних). Як результат – видаляються саме темні, жорсткі волосся краще всього. Якщо поруч розташовувалася цибулинка поменше, на неї пішло енергії менше. Тому 2-ий процедурою ми видаляємо ті волосся, які на момент 1-ого сеансу були дрібними, але вже були.

До наступного сеансу через 6-8-10 тижнів – виростають волоски з абсолютно нових матриць, які в момент минулих двох сеансів були сплячими або перебували в зародковому стані.

Який результат ви побачите?

Гладка, ніжна шкіра без подразнення, без врослого волосся, без ефекту «синьої бороди», без порізів і білих гнійників 🙂 практично в 2 рази швидше у порівнянні з будь-яким іншим видом епіляції!

Комфортний перехід на лазерну епіляцію після воску, пінцета, шугаринга (без необхідності «відрощування» волосся і дискомфорту від щетини).

АЛЕ САМЕ ГОЛОВНЕ – КОМФОРТ І впевненості в своїй привабливості І величезне ЕКОНОМІЯ ЧАСУ – ВАМ ДІЙСНО БІЛЬШЕ НЕ ПОТРІБНА БРИТВА!

0 комментариев

Оставить комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

КОНСУЛЬТАЦИЯ СПЕЦИАЛИСТА ПО ФОТО


×
ЗАПИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ

×
ЗАПИСЬ ОНЛАЙН

×