Гарантія ефективності

Ми, Центр лазерної епіляції і косметології «ЛазерОК», гарантуємо якісне виконання процедур лазерної епіляції. З 2004 року ми є лідерами в Києві. Ми цінуемо заслужену репутацію і кожного клієнта.

Наше Золоте правило: якщо ефект від процедури лазерної епіляції відсутня, ми повертаємо гроші!

Ефект від процедури визначається такими факторами:

  • згорілі “пеньки” відразу після проведення лазерної епіляції
  • гіперіміі (набряк і почервоніння шкіри)
  • випадання волосся протягом трьох тижнів (від 50% для темного і жорсткого волосся і від 20% для світлого або тонкого)
  • уповільнення росту волосся і витончення волосся
  • зменшення “врослого волосся”

Якщо один або кілька пунктів присутні – то процедура була виконана якісно.

Всі питання з приводу якості виконаної процедури ми приймаємо суворо з третього за четвертий тиждень після дати процедури. В даний термін Ви можете безкоштовно зробити доопрацювання пропущеної зони. Пропущеної зоною є шматочок або смужка, непобаченого фахівцем під час сеансу. Дрібні острівці відросло волосся після лазерної епіляції є допустимою нормою.

Між третьою та четвертою процедурами (а іноді між другої і третьою або четвертою і п’ятою) може наступити “синхронізація росту волосся”. Це відбувається через відповідну захисну реакцю організму на стрес від видалення волосся в перші сеанси. Організм активізує зростання сплячих цибулин. Боятися цього не варто, просто треба зробити сеанс епіляції. Зазвичай у людей, у яких відбувається така синхронізація, курс процедур займає менше сеансів.

Коли ми говоримо – лазерна епіляція видаляє волосся назавжди – ми маємо на увазі що кожна зріла цибулина, що знаходиться в стадії активного росту на момент процедури, руйнується лазерним променем і не породжує нові волосинки більше ніколи! Але! Це тільки ті цибулини, які були наповнені пігментом меланіном на момент сеансу. Сплячі цибулини і цибулини, що знаходяться в інших стадіях росту, будуть хоч і набагато повільніше, але все одно продовжувати рости і далі. Саме тому ми говоримо, що Вам потрібен буде курс процедур (4-8сеансов), який у Вас розтягнеться на 1,5-2 роки. Важливо після основного курсу робити підтримуючі сеанси 1-2 рази на рік (а то і рідше).

Волоски з часом будуть перероджуватися в тонкі пушкові.

Увага! Під час запису обов’язково вказуйте Акцію, по якій ви хочете обслужитися.

Також в нашому Центрі діє бонусна накопичувальна система. Деталі за тел. 067-22-404-22

Акції та бонуси не сумуються

0 комментариев

Оставить комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

КОНСУЛЬТАЦИЯ СПЕЦИАЛИСТА ПО ФОТО






×
ЗАПИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ

×
ЗАПИСЬ ОНЛАЙН

×